Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem 25 én pedig 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 25 én pedig 35 éves vagyok. Van egy 5 éves gyerekünk. Lassan kiderült, hogy csak a kislány miatt voltunk eddig együtt?

Figyelt kérdés
Összeköt még minket egy csodás lakáshitel,amin a tartozás 14millio jelenleg. A lakás értéke 8. A feleségem válni akar, de én a gyerekért mindent megtennék. Ha tudnám, hogy jó körülmények közé kerül és jó nevelést kap, akkor még nyugodt is lennék, de a feleségemet ismerve ez koránt sem biztos. Nekem nem hiszem, hogy odaítélnék a gyereket. Már csak azért sem, mert a problémák elől egyre sűrűbben menekülök az italhoz. Ez nálam nem azt jelenti, hogy agresszív leszek, pont ellenkezőleg. Ilyenkor sokat játszok vele és türelmesebb is vagyok. Sőt a feleségemet idegesíti, hogy ilyenkor elmondom az érzéseimet, hogy szeretem. Továbbá nagyon aggaszt, hogy milyen körülmények közé kerül majd a gyerek. Sajnos nem én vagyok a legjobb apa, de a feleségem is messze áll a jó anyától. Mivel én vagyok a szigorúbb, ő meg a "mindentszabad" ezért ha én nem leszek vele, nem is merek belegondolni milyen irányban fog fejlődni a személyisége.
2012. jan. 11. 11:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
nem menthető a házasságotok biztosan?
2012. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

ne nyafogj mint egy kislány, hozzátok rendbe a házasságotokat

ne igyál mert az soha nem vezet jóra



fogd meg a családod és vidd el őket 1-2 napra pihenni jó messzire a jelenlegi környezettől, telefon legyen kikapcsolva, ne létezzen más csak ti hárman

2012. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sosincs menthetetlen dolog, de azt hiszem már beadta a válópert.
2012. jan. 11. 12:04
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg lehet kérdezni ki akarta jobban a gyereket öt(hat) évvel ezelőtt?
2012. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Most konkrétan olyan fagyos a helyzet, hogy szóba sem jöhet egy békéltető kirándulás.
2012. jan. 11. 12:05
 6/35 A kérdező kommentje:
A gyereket én akartam. Ezért is van nagyon kemény lelkifurdalásom.
2012. jan. 11. 12:06
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy kérdésre kérdéssel felelek, de miért házasodtatok össze? Mert útban volt a baba? Vagy elborított a rózsaszín köd?
2012. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ennyire visszafordíthatatlan a helyzet? Lehet, hogy hullámvölgyben vagy a házasságotok, amiből ha mindketten akarjátok, ki tudtok jönni.

Ha még szeretnéd megmenteni a kapcsolatotokat szerintem küldj neki egy e-mailt, melyben meghívod egy vacsorára valahova. Olyan időpontot válassz,amikor tudod, hogy ő is ráér. A gyereket arra az időre bízd rokonra, ismerősre. Viszont előtte mindenképpen gondolkozz el, hogy neked milyen részed volt abban, hogy idáig fajultak a dolgok.

Próbálj ne vádaskodni a beszélgetés alatt és megértést tanúsítani. hátha sikerül még...Sok sikert!!

2012. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem a baba miatt házasodtunk. A problémák utána jöttek. Főleg a gyereknevelés miatt.
2012. jan. 11. 12:09
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy be van adva a válóper, nem jelent semmit.
2012. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!