Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjátok már az elfelejtett...

Várjátok már az elfelejtett nőnapos kérdéseket? :D

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ünneplem, így ha nem kapok virágot, semmi bajom nem lesz :)
2013. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Ilyenkor a sok (divat)leszbi vesz virágot a másiknak??
2013. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aha :D "már tűkön" ülök. :D
2013. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem. :)


És mi van a fordítottjával? Amikor valaki nem ünnepel(ne) nőnapot, de felköszöntik? Utasítsa vissza? Azt talán mégse kéne. Vagy hogy?

2013. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem akkor esett le, hogy nőnap van, mikor belenéztem az újságba :)
2013. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én csak ezen az oldalon tudtam meg, hogy nőnap lesz, így szerintem a párom se tudja, úgyhogy nem akadok ki, ha nem kapok virágot.
2013. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 zabmester ***** válasza:
Eszembe jutott ma már, hogy lesznek ilyen kérdések :D Mondjuk ez onnan jutott eszembe, hogy tegnap kaptam már virágot egy ismerősömtől, akivel ma nem tudunk találkozni, és a párom meg is jegyezte, hogy hát hiszen csak másnap van nőnap. Viszont volt egy olyan érzésem reggel, hogy tuti elfelejti :D Mondjuk nem csinálok belőle ügyet, ha nem jut eszébe, sőt, szerintem neki rosszabbul esne, ha rájönne, hogy kiment a fejéből. Amúgy is, néha van, hogy mindenféle apropó nélkül csak úgy hoz virágot vagy bonbont, szóval eszembe sem jutna megsértődni, ha most ez kimenne a fejéből. Bár szerintem a munkahelyén úgyis eszébe juttatják a munkatársai.
2013. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ó, nőnap van? Nem is tudtam :D Szerencsére engem nem köszöntget senki, nem szeretem, nem tudok vele mit kezdeni.
2013. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#4: Ha valai udvariasságból vagy kötelességérzetből virágot akar adni vagy pláne bonbont, megteheti. Elég nagy hülyeségnek érezném érzékenyen lereagálni, hisz mi rosszat tett szerencsétlen? :D Semmit. Az ember megköszöni a cuccot és megy az élet tovább, mint addig. Én így szoktam volt kezelni, de attól még nem érzem a létjogosultságát, felém semmiképp. Nem áll semmiből, csak van egy kötelező munkahelyi virágadás, ami fel tudja vetni a maga kis problémakörét, annyi. Nekem ilyen üres dolgok nem kellenek.


A páromnak szerintem nem fog eszébe jutni, de ha eszébe juttatják, akkor sem fog mást hozni nekem, mint szejtános ételt :D Mára rendelte és meg akarjuk kóstolni, már csak a Vegan Black Metal Chef miatt is.

2013. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De jó, eszembe juttattátok a nőnapot...:)))
2013. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!