Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megoldanni a...

Hogy lehetne megoldanni a nagyszüleim problémáját?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élnek,ahol egyre nagyobb a bűnözés,egyre több a nemfehér.

Hatalmas házban élnek,már fenntartani se tudják,bár ez a legkevesebb,ebben segítünk.

De már kétszer törtek be hozzájuk.

El kellene adni a házat,venni helyette városon egy kis lakást amiben elvannak.

De normális ember nem veszi meg.Romák lehet megvennék,de ha azokat beengedjük megnézni,tuti pár napon belül feltörik.

Nem tudunk mindig ott lenni,sokszor vannak kettesben a nagyszüleim.


Mi lenne a megoldás?


2013. márc. 8. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezzétek meg az önkormányzatot, hátha ők megvennék.
2013. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem veszik,nincs az önkormányzatnak pénze,borsodi kis falu.
2013. márc. 8. 14:16
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Próbáljatok meg egy olyan irodával szerződést kötni, akik külföldieknek közvetítenek ingatlant. Vannak nagyon sokan, pl. hollandok akik direkt egy ilyen kis magyar faluba akarnak költözni. Vagy ha van pénzetek egy kis lakást venni, akkor előbb vegyétek meg, költöztessétek el a nagyszülőket, adjátok el a felesleges dolgokat és utána üresen áruljátok.
2013. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hol találok ilyen irodát?


Sajnos pénzünk nincs venni nekik lakást,bármelyikőnkhöz meg nem költöznének,mondván nem lesznek teher.


Plussz ha ott van hagyva üresen a ház,akkor pár hét alatt még a falakat is széthordják,nemhogy ami benne maradt.


A szomszéd házáról már a cserepet is leszedték,a vezetékeket kiszedték a falból,a tégla (amiből a fal van) ellopása lesz a következő...

2013. márc. 8. 14:25
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Borzalmas :-(


Én tanácsot adni nem tudok, nehéz is, leírom, hogy mit tudnék csinálni ha ebben a helyzetben lennék.

RIASZTÓ. Elsőkörben. Az éjjel be lenne kapcsolva. (remélem rendőrség van a faluban, vagy a közelben, én is brosodban lakom kis faluban, nincs itt rendőr de a következő faluban van)

De mivel én félteném őket, ezért elköltöztetném őket, és közben hirdetném a házat.

2013. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Melyik falu ez?
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Rendőrség 25 km-re van csak,faluban se polgárőrség,semmi.


Nem én döntök sajnos,akkor már nem laknának ott. Ők döntenek,és ők nem hagyják ott a házat csak úgy.


De a riasztó jó ötlet,eszembe se jutott,nézelődök is.


Riasztóra nem fogják mégjobban azt hinni az aljadékok,hogy értéket őriznek?

Nem szeretném ha emiatt méginkább betörnének,és követelnék az eldugott kincseket,és bántanák őket.

2013. márc. 8. 15:18
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretném leírni,mert elég pici falu,kevés nagy házzal,könnyen beazonosíthatóak lennének.

Legyen elég annyi,hogy egy borsdoi,kb ezer fős falu,ahol a romák aránya kb 70%,munkahely nulla a környéken,tömegközlekedés is rossz.

2013. márc. 8. 15:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Borsodi vagyok,azért kérdem. Nincs a közelben nagyváros?
2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Legközelebbi város 25 km,Szerencs,rossz közlekedéssel,nulla munkahellyel.
2013. márc. 8. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!