Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő, apává tehet-e akaratán...

Egy nő, apává tehet-e akaratán kívül egy férfit?

Figyelt kérdés

A kérdés a Gyanú árnyékában egyik része kapcsán merült fel.

Adott egy fiatal nő,több férfival is volt sz.-is kapcsolata közeli időpontokban.Így ,amikor terhes lett nem tudta a 3 közül melyik az apa.Egyik férfi se akarta vállalni, kivéve a szomszédját,aki viszont a nőnek nem jött be.

Nekiállt nyomozni.A nős főnöke lett az apa,persze nem vállalta a gyereket.Erre a nő elment a ffi házához,és a feleségnek elmondta, van egy gyereke a férjétől.

A pasit gyerektartásért beperelte.


2013. márc. 9. 07:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A történetet amiről beszéltek, nem ismerem. De csak a kérdésedre válaszolva:


Csak a férfi spermája kell hozzá, és ennyi.


Gonosz boszorkányoknak talán még szexuális együttlét sem kell a sperma megszerzéséhez, de ebbe bele sem merek gondolni, mert annyira undorító.


Ha viszont együtt voltak önszántukból, akkor kicsit értemét vesztette a kérdés. Ha együtt voltak, akkor benne van a pakliban, hogy gyerekük lehet! Még ha egyik sem akar gyereket, akkor sem biztos 100%-ra a védekezés. Hát még ha az egyik akar gyereket... Aki nem akar gyereket, az gondolkozzon, és védekezzen. Pl. ha a fickó nem akar, akkor bármit mond a nő, ne bízzon meg teljesen benne, még ha azt mondja, hogy szed bogyókat, vagy másként védekezik. Ha a fickó nem akar gyereket, akkor előzze meg. Tegyen fel hat óvszert, irtsa ki a spermáit, vagy legalábbis bénítsa le valami férfifogamzásgátlóval, vagy egyszerűen ne feküdjön le a nővel. Az utóbbi a legbiztosabb! És akkor nem kell majd gyerektartást fizetnie.


Én meg nő létemre mondom, hogy a többi nőnek is lehetne annyi esze és büszkesége, hogy csak olyan pasival bújik ágyba, akivel megvan az a szoros (főleg érzelmi) kapcsolat, hogy ha véletlen gyerekük lesz, akkor biztos lehet benne, hogy a férfi is örül neki, és nem gyerektartásról pereskednek majd, hanem örömmel nevelik.


Egyszerűen előre meg kell beszélni, hogy ki mit szeretne, mit vállal be, ha netán...

Ha nem beszélték meg, akkor pedig kutya kötelessége az igazi apjának gyerektartást fizetnie (és a nevelésbe sem ártana beszállnia), még akkor is, ha be lett palizva. De aki nem hülye, és nem a ribikre bukik, tud rendes párkapcsolatban élni, az nem lesz bepalizva.

2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
És a pasi miért nem védekezik? Persze, a nő hozzáállása aem oké, de ki kérte a nős, családos embert, hogy félremenjen? Senki. Ha Sz@rt főztél, edd is meg.
2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azokra a nőkre gondolok, akik házasok vagy még nem azok, de terhesek lesznek a szeretőjüktől és a párjuknak nem mondják el, h mi a szitu, sőt végignézik, h a pasi felneveli abban a hitben, h az övé.

H van ehhez gerincük?

A férfi ha másnak csinál gyereket azért az ugye nem olyan, mert a feleség azzal a gyerekkel nem kerül kapcsolatba, jobb esetben soha nem is látja, legtöbb esetben még a férfi sem szerintem.

Azért kérdezem, mert amerikai ismerősömmel a háborúról beszélgettünk és mondta, h kint nagyon magas a kakukkfiókák száma, mert ugye a férj kint harcol, az asszony meg otthon hetyeg más férfiakkal, holott egy felmérés szerint a katonák 90%-a a pénz miatt ment ki, amivel a családját akarja segíteni.

Erről meg az jutott eszembe, h más kontinenseken meg tök alap, h mondjuk 4 gyerekből 1 nem az övé.

2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy egy olyan nő aki összefekszik bárkivel, nőssel-nőtlennel, gondolkodik bármin azon kívül, hogy ő saját maga adott pillanatban jól érezze magát? Hallott már olyanról, hogy családtervezés? Az ilyen életű embereket mi sosem fogjuk megérteni, legtöbbször ők maguk sem tudják, mit miért csinálnak. Számomra mégis a nős férfi az összes szereplő között a legaljasabb, az ő félremenése három másik ember életét dúlta fel, olyan három emberét akikért felelősséget vállalt.
2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Így igaz,sajnáltam is szegény feleségét, mikor meglátta a csajt a babakocsival...
2013. márc. 9. 08:52
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha viszont már így történt, jól tette a nő, hogy elmondta a feleségnek. Ő pedig jól tette, hogy elvált. Ez a történet így kitisztult. Az asszony megismerte a férjét, időben lelépett mellőle. Jobb így, mint a hagyatékin rájönni, hogy nem csak az ő két gyereke örököl, hanem van még akár két-három tesó is akivel osztozni kell.
2013. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát igen...:(
2013. márc. 9. 08:56
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

Én azt nem értem a sztoriban, hogy ha lefeküdt a szomszéd fickóval, akkor ő miért nem kellett neki, mint férfi. Elvégre egy nő nem fekszik le akárkivel, a fickó meg eléggé csupaszív embernek nézett ki, szerintem még ezen az áron is örömmel elvállalta volna.

Ami a főnökét illeti, ha már így történt, akkor a helyében én vállaltam volna a gyereket, mindenben segítve a nőt, cserébe azzal a feltétellel, hogy ő nem dúlja szét a család életét. Nagyon sok emberrel megesik ez, férfival és nővel egyaránt, szóval nem kell disznózni a férfiakat! Egyébként is, a legújabb felmérések szerint szinte minden nő félrelép életében legalább egyszer, mások rendszeresen, ők semmivel nem jobbak.

2013. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Undorító az ilyen nő. Hánynom kell tőle. A gyereknek két emberre van szüksége, normális apára és anyára.

Na most a normális anya már az ilyen erkölcsi hozzáállás miatt sincs meg, a normális apa meg azért nincs meg, mert ugye aki nem akar gyereket, az nem is lesz igazi apa soha, maximum biológiailag.

Ő pedig pénzeszsákként használja a volt szexpartnerét és a saját gyermekét használja ezzel ki.


A meglévő gyerekeket sajnálom a legjobban, mert egyedül ők nem hibásak semmiben. Egyébként mind a 3 személy felelős, csak nem mindegy milyen arányban.


Azt nem tudom gyerektartásért perelheti-e a férfit, ha eddig nem tett ilyet. Régen úgy volt, hogy ha nem nevezte meg az apát, akkor a későbbiekben sem követelhetett semmit.

Most is szerintem létezik valami bármilyen jogcímen, ami ezt tiltja. Elvégre basszus nem is szólt róla, hogy terhes, a férfinek esélye sem volt dönteni, szóval sehol semmi és X idő bejelenti, hogy van gyerek? Áhh.

2013. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Akarata ellenére könnyen apává lehet tenni férfiakat, de erre nem mondok konkrét dolgot, mert még valaki tippnek veszi.


Egyszer régebben olvastam itt egy kérdést egy "lányról", aki 10-en valahány embert beperelt gyerektartásért és kiderült, hogy egyik sem a gyerek apja. Szóval ő neki is sikerült valakit apává tenni, de senki nem tudja kit.

2013. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!