Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő, apává tehet-e akaratán...

Egy nő, apává tehet-e akaratán kívül egy férfit?

Figyelt kérdés

A kérdés a Gyanú árnyékában egyik része kapcsán merült fel.

Adott egy fiatal nő,több férfival is volt sz.-is kapcsolata közeli időpontokban.Így ,amikor terhes lett nem tudta a 3 közül melyik az apa.Egyik férfi se akarta vállalni, kivéve a szomszédját,aki viszont a nőnek nem jött be.

Nekiállt nyomozni.A nős főnöke lett az apa,persze nem vállalta a gyereket.Erre a nő elment a ffi házához,és a feleségnek elmondta, van egy gyereke a férjétől.

A pasit gyerektartásért beperelte.


2013. márc. 9. 07:55
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is hasonlóan gondolom,mint ahogy egy páran írtatok a történettel kapcsolatban.
2013. márc. 9. 13:20
 22/22 anonim ***** válasza:

Én láttam ezt a részt.


Véleményem:

Aki szexuális kapcsolatba bonyolódik, az vállalja a következményeket.

Magyarán: a nő vállalja a terhességet (ha nem akarja elvetetni), a férfi is vállalja, hogy gyereke lehet!


Ez így fair!


A nős pasi egy jó nagy hímribanc volt! Talán nem kellene félrekefélnie! Nem?

A lány elvileg egyedülálló volt. A pasi viszont nős!

Jól tette, hogy elmondta a feleségnek, legalább a feleségéből nem tud tovább hülyét csinálni a pasi.


Ha a pasik nem akarnak gyereket, védekezzenek vagy köttessék el magukat.


Egy nő apává tehet egy férfit, ha teherbe esik akaratán kívül is. Ez van. Akinek nem tetszik, legyen figyelmesebb.

2013. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!