Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már hogy közeli...

Érezted már hogy közeli családtagod néha szebben beszél egy idegennek mint veled?

Figyelt kérdés
Én folyamatosan ezt érzem, párom és édesanyám is ilyen, anyáról például mindenki ódákat zeng hogy milyen jó anya lehet, mert vicces, tréfás stb de egyáltalán nem az velem. :/
2013. márc. 9. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anyám pont ilyen, mindenkivel kedves, mézes-mázos, odafigyel a vadidegeneknek is a problémáira, velem meg úgy beszél, mint egy szeméttel sokszor, az én dolgaim egyáltalán nem izgatják. 21L
2013. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nővérem ilyen. Nekem görcsbe rándul a gyomrom ha csak hozzám szól, viszont az ismerőseivel nagyon kedvesen, már-már mézesmázosan beszél. Anyám is teljesen más hangon szól másokhoz, mint a gyerekeihez
2013. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukám is ilyen. Nagyon csúnyán el tud hordani mindennek mindenkit, ha épp olyan a kedve. Nem is nagyon kedvelik őt a faluba.... Megértem őket :D


Ma délelőtt is nagyon csúnyán összeveszett Mamival :/ Igaza volt Anyunak pár dologban, mert a Mamám nagyon sok mindent ráhagy évek óta az élettársára, de azért kulturáltabb módon is közölhette volna, mi a baja. Mind egy, már nem fog változni :/


15/L

2013. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom: az én édesanyám is pontosan ugyan ilyen...

ráadásként ilyen helyzetekben még velem is feltűnően jó fej, és ugye mindeki csak ezt látja, a valódi arcát nem...

2013. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!