Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyám a exemmel beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Emese Karola kérdése:

Az anyám a exemmel beszélget de tagadja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve jártam egy fiúval 3 hónapot. Anyukám nagyon szerette a srácot, szimpatikus volt elengedett midenhova vele. Nem kell félreérteni, nem volt semmi köztük.

De a fiúval vége lett és megértettem anyukámmal hogy ebből már nem lesz semmi.


Most pár napja beszéltem a fiúval és elmondta hogy anyám folyton ír neki, hogy próbáljuk meg újra és hogy milyen ügyes fiú és milyen hozzám való. És amikor eggyütt voltunk is, kiderült hogy folyton hivogatta, és ilyeneket mondott, hogy ugye nem feküdtünk le és hogy nyugottan mehetek vele bárhova.


Rákérdeztem anyumnál hogy miker beszélt utoljára az exemmel s mondta hogy csak nyáron vagy hogy nem emlékszik. De közben én olvasom amiket ír az exemnek, egy nappal azelőtt.


Egyépként mindezek előtt nagyon jó volt anyummal a viszonyunk, és mindig arra tanított hogy legyek őszinte, főleg vele, mert senkiben sem bízhatok meg teljesen csak a szüleimben.


Akkorát csalódtam, hogy már arra sem méltatom hogy rákérdezzek. Minek tenném? Hogy megint hazudjon? Semmi értelme.


Mit lehet tenni ilyenkor?


17-L



2013. febr. 26. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy miért szeretné annyira.

valószínűleg egy saját be nem teljesült álmát akarja megvalósítani a te életedben, ő azt gondolja, hogy ezzel jót tesz neked.

2013. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj rá, csak jót akar neked. Nem mondja meg hogy beszélt vele, nem akarja hogy haragudj rá, boldognak akar látni, nem akarja hogy szomorkodj. Meg fél hogy a következő kanegér nem lesz ilyen jó, szimpatikus, megbízható.
2013. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fú, ezt egyik exem anyja csinálta, hogy még hónapokkal később is felhívogatott a szakítás után, hogy csak át kéne még gondolnom ezt a dolgot a fiával, ő engem akar menyének, nem mást. Télen szakítottunk, amikor még nyáron is őt jelezte a telefonom, azt mondtam, hogy ILYEN NINCS. Nagyon gáz az ilyen, állítsd le a drága jó anyukádat, főleg hogy 3 hónapos lepkefing kapcsolatos gyászol helyetted. Exemmel mondjuk mi már az esküvőt terveztük és tényleg klasszisokkal szalonképesebb voltam mint az addigi "menyei", szóval volt oka maradásra bírni, de akkor is kínos volt.
2013. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!