Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám megtudta, hogy lefeküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám megtudta, hogy lefeküdtem a barátommal és elakar tiltani tőle erre én elszöktem a barátomhoz. Szerintetek mit tegyek, hogy ne tiltsanak el tőle?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 17.Mi mondtuk meg anyunak hogy lefeküdtünk és erre elakart tiltani.5napja mentem el otthonról és suliba se mentem nehogy ott várjon.Hogy érjem el hogy ne tiltson el tőle?
2012. szept. 30. 15:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Először is menj haza. És beszélj a szüleiddel. Ez a legegyszerűbb és legészszerűbb megoldás.:)
2012. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%
Az nem megoldás hogy ha megszöksz.Haza kell menned,és leülni hogy megtudjátok beszélni!!
2012. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%
OMG. Tényleg ennyire ostobák és felelőtlenek a mai fiatalok? Menj haza!
2012. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Próbáltuk.Ugy mentünk oda elmondani,hogy majd nyugodtan megbeszéljük erre elkezdett velem kiabálni,oditozni aztán behívta apámat aki mégnagyobb parádét csapott le erre én fogtam magam és elsétáltam otthonról.
2012. szept. 30. 15:33
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Majd amikor a rendőrök előállítják a barátodat, akkor bánni fogod. Ez nem így működik, 18 év felett azt csinálsz, amit akarsz, addig nem. A rendőrség vissza fog téged vinni, így inkább a megbeszélés útját válaszd.
2012. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mért állítanák elő?És egyelőre még nem akarok hazamenni mert elfognak tiltani tőle.
2012. szept. 30. 15:36
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert rejteget a szüleid elől, akik a törvényes gyámjaid. Ezt nem lehet így csinálni.
2012. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt a rendőröknek azért ne mond. Hazavihetnek, 18 éves korodig.
2012. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer úgyis haza kell menned. Ebből semmi jó nem fog származni, szerintem ezt te is tudod legbelül. 15/F
2012. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy mind testileg, mind pedig lelkileg érett vagy a szexhez és van felelősségtudatotok is, tudjátok, hogyan kell védekezni a nem kívánt terhesség és nemi betegségek ellen és védekeztek is, akkor 16 évesen nem vagy fiatal a szexhez. De valószínűleg a szüleidnek még kell egy kis idő, hogy felfogják, már nem vagy kislány.

Egyébként a fiúval van a gondjuk vagy alapvetően azzal, hogy lefeküdtetek?

Haza kell menni, meg kell beszélni és vagy elfogadják vagy nem. De azt azért nekik is tudniuk kell, hogy nagyon sok szülővel nem osztja meg ezt a gyerek, csak titokban csinálja, szóval ezt azért be kéne látniuk, a másik, hogy attól még, hogy eltiltanak, titokban ugyanúgy fogtok találkozgatni, mert fiatalok vagytok és szerelmesek. És inkább találkozzatok a szülők jóváhagyásával, mint titokban.

2012. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!