Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám "lerázni" a...

Hogy tudnám "lerázni" a férjem, hogy egyedül hazamehessek?

Figyelt kérdés

Elég távolra költöztem hozzá a szüleimtől, barátaimtól, 2-3 havonta járunk haza. 1 évvel ezelőttig egyedül, vonattal mentem, most viszont kocsival megyünk mert olcsóbb és kényelmes. Csak így nem tudok senkivel úgy találkozni, hogy ne legyen ott, otthon mégse hagyhatom, hogy beszélgess az apámmal. Leginkább nem is találkozom régi ismerősökkel mert vele megyek sétálni, vele ebédelek, vele kirándulok. Egy hosszabb teázós estén nem is tudom mi lenne, a félórás rövid találkozókon is csak unatkozik, nem érti a témát - miatta bizonyos témákat nem is érintünk. Gyerek nincs, ellenne itthon, de azt mondja unatkozna egyedül, hiányoznék neki, szeretne jönni. Meg ugye ne vonatozzak.

Elvileg megbízik bennem meg nem féltékeny, nem emiatt nem enged el.

Csak így a 20 éve ismert barátnőm alig látom, neki pedig szerintem nincsenek is barátai, aki van, azzal beéri a facebook chaten érintkezéssel. Nekem pedig azt mondta, hogy az már a múlt, majd lesznek itt új barátaim. De nekem a régiek fontosak és nem vagyok valami barátkozós típus.

Jobb időben meghívnám őket, csak az jóval többe kerülne mindenkinek.


2013. márc. 10. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne otthon hagyni?
2013. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudna beszélgetni az apukáddal? Nem vagytok összenőve.
2013. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én simán otthon hagyom a páromat, amikor barátnőmmel találkozok. Felnőtt ember, a szüleim nem harapnak, és szeretik is.
2013. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én is simán itthon is és otthon (szüleimnél) is hagytam a párom. Fogjon egy könyvet, beszélgessen a szüleimmel vagy segítsen nekik kicsit ezt vagy azt megszerelni (sajnos Apukám nem ért ezekhez az elektronikai kütyükhöz, trafócsere, ellenálláscsere, meg egyén kütyük, de a párom eddig szinte mindent megjavított). Szóval Ő feltalálja magát. Meg kéne beszélni a Te pároddal is, h pár órát igazán kibír nélküled. Vagy menj egyedül, mondd, h Te most egyedül akarsz menni. Most a legutóbb én is egyedül mentem le a szüleimhez (160km), Ő pár napra rá jött utánam. És még így is egyedül maradt pár órára, de még itt van mellettem él és virul nem halt bele. Beszéljétek meg mindenképpen!

24/N 7 éve tartó kapcsiban.

2013. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

például úgy, hogy megbeszéled vele?

elmondod, hogy szeretnél találkozni ezzel...ezzel és ezzel, és hosszabban, tudod, hogy neki ez unalmas, vagy nem szórakoztató, szeretne eljönni ebben az esetben is a szüleidhez, hogy ott magára hagynád velük, vagy pedig maradna otthon.

ezen mi a bonyolult?

Miért kell "lerázni"? Egyszerűen el kell mondani az igényeidet. Mást sem tudtok megbeszélni, vagy más dolgokban sem tudtok kompromisszumra jutni?

2013. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi külföldön élünk. Évente egyszer megyünk haza. A programot elöre megbeszéljük. Én találkozom barátnökkel, rokonokkal, addig ô bújja a CD boltokat vagy valami mást csinál. Nem vagyunk összenôve, mint ahogy ti sem. Simán lehet külön programot csinálni.
2013. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondhatod, hogy csajos témáról szeretnétek beszélgetni.
2013. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél gondolkodom el azon, hogy aki ennyit sem képes megbeszélni a házastársával, az mégis hogy vállalhatta a házasságot? Ez nekem elég felfoghatatlan. Remélem, hogy ennél nagyobb gondotok nem lesz, ezt pedig szépen meg tudjátok beszélni.


24N

2013. márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért ne maradhatna apukáddal?


Párom simán marad nagyimmal beszélgetni (pedig tudja,hogy nagyim befogja krumplipucolni,mosogatni) amig én elmegyek ahhoz a barátnőmhöz aki őt untatja.

Sőt,nagypapámmal is szeret ottmaradni,rengeteg mindent tanult tőle az évek alatt,mit hogy kell csinálni egy családi háznál (panellakó a drágám)

2013. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!