Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a munkájából kifolyól...

A férjem a munkájából kifolyólag alig van velünk és egyedül nehéz felnevelnem a 1,5 éves kisfiunkat. Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Sokan egyedül nevelnek -1-2-3- gyereket is akár....Mit nem tudsz megoldani?
2013. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudsz segítséget kérni nagyszülőktől?

Én is ilyen cipőben járok, a férjem alig van itthon, problémánk is sok van, így ha itthon van is csak nyűglődés az egész, érdemben nem segít a kicsi körül, de én szerencsére számíthatok a nagyszülőkre. Egyedül nem tudom, hogy mit csinálnék, pedig bizonyára van olyan, aki azt is megoldja.

2013. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen siránkozást nagyon nem bírom. Ha meg otthon lenne és nem dolgozna, és nem lenne mit enni, meg fizetni a számlákat, akkor meg az lenne a baj. Menj el dolgozni Te is és akkor a férjednek nem kell annyit dolgozni! A gyereket meg add be a bölcsődébe. Vagy milyen választ vársz most?
2013. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyedül lenni is baromi rossz, hátmég gyerekkel.Nekem is itt van a 21 hónapos fiam és a párom csak havi 1x ha hazajöhet.Maga a gyereknevelés nem csak neked nehéz, ketten is nehéz,de mindennek megvannak a maga szépségei: ha dolgozik van pénz, ha van pénz, be vannak fizetve a számlák, a gyereknek és neked van mit ennie,ruházkodnia stb.Menj el vele sétálni, úgy is jön a jó idő, vidd el játszótérre, játssz vele.

Ha unod már hogy mindig te vagy vele akkor add be heti 2x bölcsibe, 4órára, de ez is plusz kiadás.menjetek el egy hétvégére a nagyszülőkhöz, vagy kirándulni.ha stresszelsz azt a gyerek is megérzi és aztán baromira sz.r az egész napod, ha te miattad nyűgös vagy hisztis-akaratos a gyerek.A háztartást akkor nem is tudod vezetni??mert ugye ezt is neked kell megoldani.Ha egy ilyen "apróságból" ekkora gondot csinálsz akkor mi lesz veled később??Állj a sarkadra és amikor haza jöhet a férjed ne keseregj, mert ki az aki szívesen megy olyan helyre ahol mindig a siránkozást kell hallgatni??

2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem tud munkát váltani?
2013. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
És a gyerekvállalás előtt nem ez volt a munkája, sőt a házasság előtt?
2013. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül is mit nem tudsz megoldani? Én egyedül nevelem a kislányom évek óta, egy fizetésből. Sokan vannak,akik egyedül nevelik, ha lenne pl 3 gyerek, akkor elhiszem, hogy nehéz megoldani, de így nem értem a kérdést!
2013. márc. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Baranka ***** válasza:
78%
Bölcsi, Nagyszülők. Mások is nevelnek gyereket egyedül. Például én. Nekem is a párom távol dolgozik tőlünk. Ő a fővárosban mi 140 kilométerre tőle egy kisvárosban élünk. 2 hetente jár haza ha nem jön közbe sürgős munka. Akkor is csak 2 napra jön haza. Segítségem egyenlő a nullával. Most várjuk a kistesót, 3 hét múlva szülők. A nagy igényli a figyelmet de pihennem kéne egy nőgyógyászati probléma miatt, de nem tehetem meg. Fa vágás kivételével mindent nekem kell csinálnom a háztartásban, a ház körül. Nagyszülők vidéken laknak, ritkán bírunk találkozni sajnos, tesómék szintén sokat dolgoznak.
2013. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Akik ide írtak, mindegyik család szét fog esni. Hát ez ilyen dolog.
2013. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!