Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket hányszor hív fel...

Benneteket hányszor hív fel az anyukátok egy nap? Engem csak ma már kilencszer hívott. Természetesen semmi fontosat nem akar, csak úgy.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 14:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
Elég elszomorító, hogy sokaknak ennyire rossz a kapcsolata az édesanyjával, hogy hetekig, hónapokig és van aki évek óta nem beszélt az anyjával és ha beszélnek is akkor is inkább szabadulnának már a szituációból. Én kíváncsi lennék, hogy kinek miért alakult így?
2013. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában én szoktam jelentkezni, mikor már 2-3 hónapja nem hallottam felőle.

2 fiam van, utánuk se érdeklődik.

2013. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

engem egyáltalán nem szokott hívogatni. Szoktam néha ellenni egy-két hetet, nyáron van hogy másfél hónapig nem voltam otthon, összesen kétszer hívott, mindkétszer aznap amikor jöttek értem és azt beszéltük le, mikor érnek oda. :)

ha folyton hívogatna abba beleőrülnék elég hamar:D


13/L

2013. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!