Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket hányszor hív fel...

Benneteket hányszor hív fel az anyukátok egy nap? Engem csak ma már kilencszer hívott. Természetesen semmi fontosat nem akar, csak úgy.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 14:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok megint.


Anyósom is minden nap felhív, és a férjemet is minden este felhívja, pedig a szomszédjukba dolgozik és minden nap találkoznak. Anyósoméknak is csak mi vagyunk, kit hívogassanak, ha nem minket? Én örülök ha felhív megkérdezni hogy vagyunk és letojom, hogy minden nap megkérdezi.

2013. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Jó, hát ez teljesen relatív, mert nem mindegy ki milyen viszonyban van a szüleivel :)

Én mióta elköltöztem "otthonról" - úgy 3 éve -, nem hallottam semmit anyámról.

A férjemet is szinte naponta hívogatta az anyja, de nekik sem volt túl felhőtlen a kapcsolatuk, azért volt az egész mert anyós unatkozott.

A férjem hónapokig nyelte, egyre idegesebb lett, munkahelyen még annyira se volt kedve az anyjával beszélgetni mint itthon, amikor kicsit velem lett volna :)

Sikerült rávennem hogy beszéljen le egy fix időpontot hogy mikor telefonáljanak, így szombatonként megy egy hívás a mamának.

A férjem sokszor elfelejti, de nem kell aggódni, az anyja azonnal hívja amikor eszébe jut.

2013. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Világba futnék, ha az anyám hivogatna napjában többszőr is:D
2013. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Én erre havi bontást tudnék írni, maximum ötször egy hónapban, de inkább három az átlagos. 25N
2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

2 beszélünk egy héten, egyszer én hívom, máskor ő.


23/N

2013. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves férfi vagyok, hetente egyszer-kétszer beszélek a szüleimmel, olyan 10-20 percet, vagy ha kell valamit segítenem, akkor többet. Húgommal hetente egyszer szoktam beszélni, vagy inkább kéthetente. Mindegyikőjükkel nagyon jó a kapcsolatom, de eléggé elfoglaltak vagyunk és feleslegesen nem hívogatjuk egymást, csak ha tényleg van mondanivalónk. 3-4 hetente találkozunk, akkor bővebben elbeszélgetünk.
2013. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

4.

az enyém is ilyen. a tesóimmal minden nap beszél szinte, pedig az egyikük külföldön él. amikor összeköltöztünk a párommal (én már külön városban éltem a családomtól akkorra) és 7 hónapja együtt éltünk, meg is jegyezte, h neki mennyire fura, h a 7 hónap alatt egyszer sem keresett az anyám. ha én hívom, engem is leráz. most, h babát várok, 3 hetente-havonta felhív. de ha én hívom, sokszor ugyanúgy érzem rajta, h szabadulna...

2013. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hív, megvárja míg én jelentkezem. Ha vészhelyzet lenne biztos felhívna. Általában reggel és este felhívom, elmesélem neki hogy telt a nap, mi van a gyerekekkel.

28/N

2013. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha akar valamit kérdezni, akkor 1-1 alkalommal felhív, de csak úgy soha. Meg is őrülnék. Tök jó a kapcsolatunk, még itthon élek, ha beszélgetni akarunk akkor itthon megoldjuk, nap közben van elég dolgunk.
2013. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

fel sem venném ennyiszer, vagy utcán vagyunk, vagy nem érek rá, most meg eszembe jutott, hogy a táskámban felejtettem a mobilt...

Előre meghatározott időpontban csörget naponta 1*, és amikor ráérek visszahívom.

2013. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!