Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Látni sem bírom a féltestvérem?

Látni sem bírom a féltestvérem?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve váltak el a szüleim, apukám elhagyott minket, anyukám azóta sem tudja, hogy megcsalta, valahogy én mindenre rájövök, nem tudom, hogy van...

Apukám folyamatosan titkolózik anyukám előtt, azt sem mondta meg anyukámnak, hogy együtt él egy nővel, véletlenül látta meg anyukám, hogy egy idegen nő száll ki az apukám kocsijából.

Múlt télen úgy volt, hogy elmegyünk apukámmal kettesben síelni, mert soha nem látom, ám amikor elindultunk, akkor tudtam meg, hogy a barátnője is jön, és erről nekem nem, szabad beszéltem anyukámnak, azt kell hazudnom, hogy ketten voltunk.

Most pedig fogta, és amikor ketten voltunk itthon, apukám mutatott egy fotót egy 3 hónapos babáról nagy büszkén, hogy íme a testvéred, ugye milyen nagyszerű? Majd egyszer beviszlek hozzá.

Anyukám az egészről semmit nem tud, folyamatosan hazudnom kell neki, gyűlölöm apámat, hányingerem van attól, ha eszembe jut, hogy van egy féltestvérem, akit sosem láttam, és nem is akarok látni.

18/L


2013. márc. 11. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Apádnak mond meg, hogy mondja meg ő anyádnak, vagy te fogod. Az ő dolga elmondani.
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!