Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondolja valamiért, hogy...

Azt gondolja valamiért, hogy megcsaltam/megcsalom őt. Hogyan győzzem meg az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés

5 éve tart a házasságunk ami eddig jól működött, soha semmi probléma nem volt. Régebben itt dolgoztam a közelben és általában minden este itthon voltam de jött egy lehetőség, hogy mehetnék kamionozni külföldre, én pedig elfogadtam. Átbeszéltünk mindent előtte, ő is beleegyezett. Hétfőtől péntekig nem vagyok, aztán hétvégére hazaérek, de olyan is elő szokott fordulni, hogy 1-2 hétig távol vagyok. Most 3 év után valamiért azt gondolja, hogy megcsalom, pedig még csak eszembe sem jutott ilyesmi. Hogyha megcsalnám valószínűleg megmondanám neki, hogy legyen vége mert semmi értelme nem lenne hülyíteni a másikat. Nők nem is szoktak ülni a kocsiban csak nagyon ritkán lány haverjaim (esetleg az unokatesóm) de azt tudja, hogy velük milyen a kapcsolatom (és miért), rájuk nem szokott féltékeny lenni. Most nem tudom, hogy valaki mondhatott neki valamit vagy csak ő találja ki magának de jó lenne ha végre leállna. Nem magyarázkodom, mert azzal csak azt bizonyítanám hogy tényleg volt valami.

31/F


2013. márc. 11. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenképpen beszélni kell erröl, mert különben vége lesz a házasságotoknak.


2. Kérdezd meg, hogy miböl gondolja.


3. Lehet, hogy "okos, jóindulatú" ismerösök heccelik, pl olyan szöveggel, hogy egy ilyen idös férfi nem birja ki ennyi ideig szex nélkül, meg "minden kamionos megcsalja a feleségét", stb.

2013. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Bocs! De lehet, hogy magából indult ki.

Jobb, ha a körmére nézel.

2013. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önértékelési zavar. ha rá tudod venni hogy ez komoly ügy s el tudod vinni szakemberhez akkor van esélyed. Máskép csak rosszabb lesz. A hiba benne van nem benned igy te hozzáértés nélkül nem sokat tehetsz.


Ha bármit próbálsz tenni az kb. olyan mintha a pszichológusra biznád a kamionodat hogy vezesse célba. Szerintem nagyon jól tudod mi lenne ennek a vége.

Én csak azt tudom javasolni bizd ezt az ügyet arra aki ért hozzá s neked is adni fog tanácsokat.

2013. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kamionosokról elég durva pletykák keringenek, gyakran egy kalap alá veszik az összes kamionsofőrt. Ülj le vele, és kérdezd meg, hogy miből gondolja, hogy megcsalod. Lehet, hogy pont a pletykák miatt fél
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg "jó barátnők" suttogják tele mindennel a fülét. Az ilyen típusú barátnők mindig "jóindulatúak", és "jóindulatú" tanácsokat akarnak adni, hogy és miként csal meg a férjed.

Beszélgess vele sokat erről, és egy idő után minden újra a régi lesz.

2013. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!