Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hölgy kikezdett a párommal...

Egy hölgy kikezdett a párommal. Állítsam le én, vagy várjak amíg magától lekopik?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismerkedtek meg a párommal, már régóta ismerik egymást. Párom mindig elmondja, hogy a hölgy épp hogyan próbálkozott, jókat nevetünk rajta. Szánalmasnak tartom, és tolakodónak. Egy idő után már idegesít ez az egész. páromtól semmiféle pozitív visszajelzést nem kap.
2009. szept. 14. 17:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Már elnézést, de aki egy házas emberrel kikezd, az nem hölgy!


Egyébként meg a legjobb lenne, ha a párod világosan megmondaná, hogy nincs ála esélye, ha te szólsz, az ugy tünik, mintha meg lennél ijedve, hogy sikerülhet neki.

2009. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nem állítja le???vÉn azért csak szólnék, de csak szépen, normálisan.

Ha ebből nem ért, akkor kicsit erélyesebben. Vagy elmennék a párommal arra a szórakozóhelyre, hátha veszi a lapot, hogy ti boldogok vagytok és ideje lenne lekopni.

2009. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

azt nem írtad le, hogy a párod egyértelműsítette számára, hogy mi van?

vagy élvezi hogy játszhat a hölggyel?

2009. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk házasok. Párom sokszor visszautasította, mikor a nő felkérte táncolni, párom mondta neki, hogy nem, inkább velem táncolna.

Látásból ismer a nő, de mivel én nem járok arra a szórakozóhelyre minden héten, és akkor sem lát engem, nem érdekli, hogy vagyok.

2009. szept. 14. 17:06
 5/29 A kérdező kommentje:
A nő minden nap ott ül, kólázik. Meg persze pasit próbál fogni magának, és a páromon kívül még 2 férfit próbált behálózni. Az egyiknek a felesége majdnem megtépte. Párom amúgy 27, a nő 25, én 22 vagyok.
2009. szept. 14. 17:09
 6/29 anonim válasza:
100%
szerintem oly mindegy,hogy te eggyutt vagy a paroddal vagy sem,ha a parodat valoban zavarna,mar reg lerazta volna,de ezek szerint elvezi a dolgot.
2009. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Neked nem fura egy picit, hogy a párod rendszresen egyedül (nélküled) jár szórakozni? Néha én is elmegyek a barátnőkkel pizzázni, a párom is sörözni a haverjaival, de éjszakára nem maradunk ki a párunk nélkül.

Egyébként ha a párod beszélni kezd róla, ne jópofán nevetgélj, hanem határozottan mondd meg neki, hogy téged zavar ez a helyzet!

2009. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Zavarja, és úriember módjára próbálta lerázni. Nem szeretnénk egy új helyre menni, már régóta odajárunk, illetve inkább a párom.
2009. szept. 14. 17:10
 9/29 A kérdező kommentje:

Heti 3x jár el, akkor én vagy dolgozom, vagy bébi-szitterkedem vagy barátnőkkel vagyok. Nem zavar, neki is jár ugyanannyi szabadság mint nekem.

Azért nevetek rajta, mert szánalmasnak tartom, hogy nő létére fut a pasik után.

2009. szept. 14. 17:12
 10/29 A kérdező kommentje:
És nem éjszakára marad ki. Ez a hely, ami inkább bár, délután 2től éjfélig van nyitva. Párom 6től 8ig szokott ott lenni. Ha dolgozom, és 10re érek haza, akkor 9ig.
2009. szept. 14. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!