Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hölgy kikezdett a párommal...

Egy hölgy kikezdett a párommal. Állítsam le én, vagy várjak amíg magától lekopik?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismerkedtek meg a párommal, már régóta ismerik egymást. Párom mindig elmondja, hogy a hölgy épp hogyan próbálkozott, jókat nevetünk rajta. Szánalmasnak tartom, és tolakodónak. Egy idő után már idegesít ez az egész. páromtól semmiféle pozitív visszajelzést nem kap.
2009. szept. 14. 17:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se avatkozz bele. Azzal csak a párod járatnád le. Felnőtt már, el tudja intézni egyedül is. De azért amikor meséli, akkor közölheted vele, hogy bár szánalmas a nő, neked már eleged van belőle és lőjje le.
2009. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj! Örülj neki, hogy egy olyan pasid van, akivel jól vagytok és ilyen őszinte a kapcsolat, hogy ezeket megtudjátok beszélni.


Ha olyan pasid lenne, akire más rá sem néz, akkor feltehetőleg Neked sem kellene :)

2009. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, sőt több ismerőse szólt neki, hogy ne alázza már meg ennyire magát.
2009. szept. 14. 18:12
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők tudnak egyértelműen lerázni valakit, a férfiak is. A párod valószínűleg hiú és valahol tetszik neki a dolog, különben elküldené a búsba. Mégha neked el is újságolja otthon a dolgot.
2009. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
miért alázná meg magát a pasid??? nem értem :(
2009. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképpen sem szólnék egy szót sem ehhez a nőhöz. Neked semmi közöd hozzá. És a párodnak nem az anyja vagy, vagy a gyámja, hogy intézkedj helyette, vagy a nevében. Hidd el, amikor ő úgy fogja érezni, hogy több kettőnél, majd elrendezi a dolgot. Ha bízol benne, semmi teendőt nincs.
2009. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Párodnak kell lekoptatnia a nőt, és ha szép szóból nem ért akkor kicsit durvábban megfogalmazva h szálljon le róla.

Te ne csinálj semmit, bármit is teszel, a másik nő úgy fogja érezni h tartasz tőle, úgy hiszi majd van miért és tovább próbálkozik a párodnál. Bízd a pasidra, de azért ne hagyd h elhúzódjon ez a dolog. Az senkinek sem jó.

2009. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, senki nem olyan hülye, hogyha egyértelműen a tudtára adják, belemondják a szemébe, hogy "anyám, kopj le, mert nem kellesz, bármit is csinálsz" (most a stílus mindegy, itt a lényeg a mondanivalón van), akkor továbbra is nyomuljon. Ha ez így van, akkor bolond az a nő. De egy szellemileg egészséges emberben van annyi hiúság, büszkeség, hogy utána már hagyja a francba és még a közeléből is eltakarodjon. Tehát kvázi valószínűnek tartom, hogy a párod nem vagy nem egyértelműen adta a tudtára, hogy nincs ínyére a dolog. Ha téged zavar, akkor beszéld meg a pároddal, hogy egyértelműsítse a helyzetet vagy menjen más szórakozóhelyre.
2009. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A nő alázza meg magát, nem a párom!

Tegnap látott minket együtt a nő, odajött hozzám, és azt mondta, hogy baráti tanácsként elmondja, hogy a párom megcsal engem XY-nal. El is mondta, hogy mikor onnan elmegy, XY-nál éjszakázik. Erre kiröhögtem, mondtam neki, hogy másnak adja elő a meséit, ne nekem. :D

2009. szept. 15. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!