Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miket csináltatok 19 éves...

Ti miket csináltatok 19 éves korotokban? Szerintetek jó ez a korszak egy ember életében?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert én hamarosan betöltöm és eddig nem volt valami sikeres életem, most meg már úgy érzem, hogy kb újra kéne kezdeni az egészet..ugyanis kamaszkoromban elég uncsi életem volt, csak tanultam, meg a szüleimnek segítettem, néha barátnőztem, ilyesmi:/ De még se nem buliztam sokat, se nem volt normális kapcsolatom, a gond meg egyre több és még valahol gyereknek érzem magam..ti szerettetek ennyi idősök lenni? Milyen volt az életetek akkoriban? Az a baj, hogy már a környezetemben mindenkinek vagy több éves kapcsolata van, vagy kiélte magát és én meg még "életszűznek" érzem magam, kb eddig semmit nem csináltam..
2013. márc. 13. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én most vagyok 19, eddig a 18 jobban tetszett :) végzősök voltunk, össze-vissza buliztuk magunkat a társasággal, még egyben volt a gimis banda. de most se rossz, nagyjából együtt maradt a társaság. nekem az egyetemen nem sikerült olyan jól beilleszkednem, persze vannak ismerősök, olyanok is, akiket akár barátnak is nevezhetek, de annyira más az egész felfogás, mint a gimis társaságomban... ott minden mindegy volt, lázadtunk, elfogadtuk egymást, hétvégénként pedig őrületes tivornyákat rendeztünk (mindezt elit gimi mellett, megyei legjobb érettségi átlageredménnyel :P). plusz mióta itt vagyok pesten, a kapcsolatomnak is elég sok vihart kellett túlélnie. a minap nagyon közel jártunk a szakításhoz, de szerencsére értelmes kommunikációval és kellő mennyiségű könnyel rájöttünk, hogy szeretjük egymást és érdemes küzdeni:) tehát az én tapasztalatom az, hogy sokkal felnőttebbnek kell lennem, komolyabb döntéseket hoznom a saját életemről. nincs annyi buli, vagy ha vannak is, azok már rég nem mérhetők a régiekhez, de szerencsére nem veszítettem el a barátaimat, csak átformálódott a világunk és ehhez alkalmazkodunk :) én úgy gondolom, hogy ha ezt az évet sikerül végigcsinálnom normális keretek között (mind suli, mind pedig magánélet szempontjából), akkor elmondhatom magamról, hogy életképessé értem :)
2013. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát én dolgoztam, suliba jártam, és pár nappa a 20. születésnapom előtt megismertem a férjem és 3 héttel később össze is jöttünk :) Egyébként semmi különös nem történt :)
2013. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Uh, hát gratula azoknak, akik ennyi idősen már gyereket neveltek, biztos nehéz volt, én el nem tudnám képzelni:S

Én nem tudom, nekem nem volt olyan kamaszkorom, mint ami mesés lett volna, igazából szinte mindenki halálra tanulta magát az osztályban, a többség néha elment moziba, vagy kávézni, aztán ennyi, ez volt a normális akkoriban, szóval nekem igazából csak most kezdődik az élet:) Annyi előnye talán van, hogy még nem látszanak rajtam a kiégés nyomai és mindenki frissnek, ártatlannak néz, ami mondjuk 4-5 év múlva nem lesz hátrány.

2013. márc. 13. 14:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Most használd ki, ez a 4-5 év nagyon gyorsan el tud szaladni! :))))
2013. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én most leszek nemsokára 20. Nagyon bánom, hogy nem leszek többé tizen.. Szerintem jó korszak nagyon. Egyetemre járok, dolgozom, szórakozom, független vagyok de itthon élek.. Nagyon szeretem. Tudom, hogy azzal, hogy 20 éves leszek semmi nem fog változni, de úgy érzem lezárul egy korszak, és nagyon elszomorít. Élvezd a 19-et amíg lehet. :)
2013. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!