Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok anyósékh...

Milyen gyakran jártok anyósékhoz, ha 20 percre laknak?

Figyelt kérdés
Indoklást is írjatok, ha extrém ritkán, vagy túl sűrűn. Köszi! :)
2013. márc. 13. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégente, ott ebédelünk, 15 percre laknak gyalog.
2013. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szemben lakunk egymással, és naponta akár többször is átmegyünk egymáshoz.
2013. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
naponta jóban vagyunk azért :)
2013. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tömegközlekedve 20-25 perc,kocsival 5 perc.


Ha nincs semmi amiben segiteni kellene,akkor havonta egy szombat vagy vasárnap amikor párom öccse is jön a párjával (ők távolabbról),ebéd,stb.

Ezen felül maximum kétszer 2-3 órára beugrunk hétköznap munka után vagy hétvégén.

2013. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

10 percre lakunk tőlük

2 hetente megyünk hozzájuk, vasárnapi ebédre, olyankor ott vannak sógornőmék is.

2013. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antimod ***** válasza:
100%
Autóval mindkét szülő-pár max. 20 perc, ennek ellenére hetente egyszer megyünk közösen valamilyekhez, illetve egy este külön-külön is hazanézünk. Vagyis 1 héten másfél alkalommal. :)
2013. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van olyan ismerősöm, akik naponta járnak, ill. a csak a férj. Munka után ott áll meg, munka előtt bemegy, minden kis apróságért lemegy beszámolni. Szerintem ez már nem normális, és extrém sűrű. A családhoz kellene hazafelé mennie, nem az anyjához. A felesége egy héten egyszer megy, meg is vannak rá sértődve, amiért nem jelentkezik be mindennap pontos időben. Mondanom sem kell, hiába külön laknak, magánéletük hála a férjnek egy nagy nulla, mert mindenről tudnak. Én ezt nem bírnám elviselni....
2013. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi vonattal tudunk menni úgy 20 perc az út. Kb. Havonta egyszer megyünk, férjem esetleg egyedül is lenéz néha. Ők sokszor dolgoznak hétvégén, mi meg csak akkor érünk rá, így nehéz összehozni. A kapcsolat amúgy semleges, az én szüleimhez is havonta járunk. Sógornőm szokott még néha beugrani hozzánk hétközben.
2013. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5 perc gyalog. Hetente egyszer 1-1 órára, no meg sátoros ünnepekkor...

Néha meg ők jönnek...

2013. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
gyalog 15 percre laknak.A gyerekek szeretnek menni.Egy héten legalább 3 szor mondják hogy vigyem őket oda.Én van hogy csak 5-10 percig maradok.Nincs bajom velük,de túl sok mindenről beszélgetni sem tudok velük.
2013. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!