Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elhanyagol szexuálisan...

A párom elhanyagol szexuálisan! Mostanában nagyon fáradt, helyes lépés?

Figyelt kérdés

Együtt élünk,viszont mondhatni fiatalok vagyunk még.Én 21(nő) a párom 22.Gondok adódtak a pénzzel így kénytelen volt még egy állást bevállalni.Ami kemény koncentrációt igényel mellékállásban elkezdett esztergálni.Én óvónő vagyok.Így érthető,hogy nincs kedve.Viszont én nagyon kívánom és akarom őt.H együtt is vagyunk akkor is én kezdeményezek illetve ez is csak heti 2 alkalom.

Ház felújításba kezdtünk!Ami ő nála azt jelenti,hogy hétvégéken is csak dolgozik itthon.Elég jól ért mindenhez így szokta csinálni.

Szeretném,ha úgy fogná fel,hogy nem azért mondom,hogy megbántsam vele,hogy ezt szóba hozom.

Mit tegyek?

Egyébként büszke vagyok rá,hogy ennyire talpraesett.


2013. márc. 13. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Csomagold úgy, hogy pozitív üzentet hordozzon: "Nagyon kívánlak, szeretném, ha többet szeretkeznék." Vagy: "Annyira izgató lenne, ha elcsábítanál, úgy mint régen."


Tehát ne azt mond,hogy "kevés a szex", "ritkán szeretkeztek", stb, hanem az legyen a mondandód lényege, hogy vele mennyire jó szexelni, és többet szeretnél belőle.


Attól meg hogy óvónő vagy, pl. a ház körüli felújításban tudsz neki segíteni, hátha több energiája marad. Kapartam én is falfestéket, meg kentem a vakolatot, pedig nem vág épp szakmába. :))) És nincs jobb, mint egy gyors menet festékesen, maszatosan, vagy munka után a zuhany alatt.

2013. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát ezt neki is így el kellene mondanod!
2013. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Próbáljátok ki, hogy nem a szexel indítasz nála, hanem mondjuk közös fürdő, masszázs, ezek mind ellazítanak ugyanakkor erotikusak is, lehet megjön a kedve máshoz is...
2013. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Persze,beszoktam segíteni apróságokban!:)

Igen,az jó ötlet!:)

Egyébként most is kint macerálja a biciklim!De szóltam neki,hogy hagyja mert tudok gyalogolni is!

Szóval,lassan eljön a fürdés ideje.Mindig együtt fürdünk szóval akkor lehet,hogy most kényeztetem mindenfélével..

Köszönöm!

2013. márc. 13. 20:20
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem büdös a munka.Megfordult már a fejemben nekem is!
2013. márc. 13. 20:26
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

Oh, szóval megfordult a fejecskédben.

De könnyebb csesztetni az embert, minthogy magadtól rájöjj, hogy próbáld ki te is, milyen másodállás mellett élni.

Jah, nők...

2013. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Mintha a volt menyem hallanám. Dolgozzon a férj, mert kell a pénz, de miért nincs otthon? Ha otthon van, miért nem ugrabugrál körül? Képzeld magad a másik helyébe és ha tudsz jobbat, javasold neki.
2013. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 powerliqid válasza:
86%

Szia!

Én a pároddal tudnék azonosulni.

Én is olyan vagyok,mint ő.

Nálunk is hasonló gondok vannak.

Én úgy élem meg ezt,hogy gürizek, és mikor végre lazíthatok kicsit,akkor netezek,vagy tv-zek stb.

Mire észre veszem magam,hogy együtt lehetnénk kicsit,addigra vagy totál álmos,fáradt vagyok,vagy megint akad valami teendő.

Így ha el kezdem latolgatni,hogy mikor volt sex utoljára,akkor sajnos észre kell,hogy vegyem, bizony 3 hét telt el azóta!


Tanácsom: Menj oda hozzá,mikor mondjuk éppen a biciklid bütyköli, simulj hozzá és súgd oda neki,hogy akarlak! Most!

Kézen fogod,majd be szaladsz vele a lakásba.

Aztán jöhet egy vad sex!!!


Majd mikor már pihegtek,akkor mond el neki,hogy ez már nagyon hiányzott és azt akarod,hogy több ilyen legyen.

Ekkor már el mondhatod neki azt is,hogy kevésnek véled a sexet.



Ezt nem azért írtam példának,mert én erre vágyok,hanem mert a lényeg az,hogy hirtelen és olyan legyen,amit sosem csináltál!

Azért arra is gondolj,hogy lehet,hogy túl egyhangúnak véli veled a sexet és ezért elég neki annyi amennyi van!

Persze,csak ha mindig ugyanúgy csináljátok!!!


Remélem értetted a mondandóm lényegét! :)

2013. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Te nem változtál?

Ne haragudj érte de te olyan igényes vagy mint régeN?Alak,frizura,stb?Mert mi lányok sokszor nem vesszük észre hogy megslaposodtunk :)

2013. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%
Ugyebár a félév meg nyáron ér véget.
2013. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!