Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van abból, hogy anyám...

Elegem van abból, hogy anyám állandóan ugráltat és veszekszik velem. Hogyan tudnám ezt vele megbeszélni, ha soha nincs rám egy szabad perce sem?

Figyelt kérdés

Már rég nem beszélgettünk, mert mindig elfoglalt, főleg mióta összejött az élettársával. Igaz, hogy a (fél)tesóim körül mindig sok munka van, de attól még szerintem nem kellene állandóan csak parancsolgatnia. Mindig elszámoltat, hogy hol voltam, mit csináltam, miért nem a tesóimra vigyázok, viszem őket játszani stb. Már nagyon elegem van. Ma azért ordított egy órát, mert vettem magamnak egy telefont (nem volt drága) a saját pénzemen és nem a kicsiknek vettem valamit. Nem tudom, hogyan lehetne legalább egy picivel jobb a kapcsolatunk.

18/L


2013. márc. 14. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
az lesz a legjobb ha elbeszélgetsz vele a problémáidról...neki is zűrös lehet az élete és próbál mindenkire oda figyelni--->így rád is..úgy érzed h veszekszik,pedig nem csak próbál rád számítani dolgokban ami jó dolog mert így felnőttként bánik veled. Próbálj egy kicsit megértőbb lenni vele és béküljetek ki minél hamarabb :D 22F
2013. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisé válasza:

kérd meg hogy egy kicsit figyeljen rád. Menj oda hozzá és mond neki h "Anya figyelj beszélni szeretnék veled!" Ha nem figyel rád akkor se add fel! Mond azt hogy nagyon fontos! mond el neki hogy mit szeretné és mit nem. és ha még egyszer össze vesztek és kiabál veled hagyd rá az egészet mond azt h "igen anya, persze." szóval csinálj úgy mintha egyet értenél vele hátha attól megnyugszik[magadban persze gondolhatsz minden félét =)]

És próbáld bele képzelni magad az ő helyébe! Biztos nagyon aggódik érted és ezért kérdezi meg mindig h hol voltál. És tuti h azért ordibál veled mert kikészíti az egész napos munka meg a tesóid nem csoda hogyha nap végére nagyon ideges lesz! :)

Beszélj vele! Sok sikert! =D

2013. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy érzem, hogy aggódna értem inkább az idegesíti, hogy nincs kivel veszekednie. Meg sem hallgatja, ha mondok neki valamit. A barátomat is útálja, azért is állandóan hallgatok, hogy minek megyek át hozzájuk. Talán azért, mert ott nyugi van és nem idegbeteg egyik szülője sem. Amúgy anyám nem dolgozik, egész nap otthon van. Ha egy kicsit is figyelne pontosan tudná, mikor, hol vagyok, de egyszerűbb kiabálnia velem. Ennél nem tudok megértőbb lenni és már nem is akarok. :(
2013. márc. 14. 18:39
 4/5 kisé válasza:
Fú... Hát sajnálom de nem tudok mit mondani... kérj valakitől segítséget...
2013. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy már nem azért, de nem te vagy az anyjuk erre azért rájöhetne anyukád..akkor meg ne vállaljon gyereket ha nyűg neki istenem buta szülők, kajak az ilyenek nagyon idegesítőek.. sajnállak.
2015. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!