Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szembe szomszédda...

Mit tegyek a szembe szomszéddal? Ez az ember nagyon perverz, folyton messze látóval néz már az erkélyre sem szívesen megyek ki mert ha meglát beszólogat.

Figyelt kérdés
Néha olyan érzésem van hogy a lakásba is belát. Nem lehetek folyton elsötétítve.
2009. szept. 15. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Jelentsd fel.
2009. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Velem is hasonló van sajnos, rettegek egyedül itthon lenni, sajnos pedig most is egyedül vagyok.


Nincsenek rokonai akik esetleg járnak hozzá és tudnál szólni nekik?

2009. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne törődj vele. És főleg ne befolyásoljon, csinálj mindent úgy ahogy eddig. Ha beszól, egyik füleden be, a másikon ki, majd megunja.
2009. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Szólogass vissza, tapasztald ki a gyenge pontját, ahol igazán fáj neki. Ha az megvan és Ő rájön, hogy Te ismered, akkor majd keres másik áldozatot magának. Semmiképp ne viselkedj úgy, mint egy áldozat! Azzal csak magadra húzod. Ne sötétíts be stb.


Biztosan nem vagy ilyen alkat, ha feltetted ezt a kérdést; de az is egy megoldás, hogy ha van benned elég kurázsi, mászkálj meztelenül a lakásban, amikor tudod, hogy néz! :D :D :D Aztán szólj be neki egy jóízűt, amikor legközelebb látod az utcán. :P

2009. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólóval annyiban értek egyet hogy nyugodtan szólj vissza olyanokat amivel megsérted a büszkeségét, de nem ajánlom hogy meztelenkedj előtte, ki tudja mennyire stabil mentálisan az illető.. azt azért nem kellene hogy betörjön és megerőszakoljon.

A helyedben tartanék egy baseball ütöt is kéznél, ki tudja.

A rendőrökre nem számíts, mit mondanának arra hogy valaki kukkol téged? Az nem illegális és nem is bizonyítható. Nem foglalkoznak vele.

Viszont gyűjts össze pár keményebb arcot és csöngessetek be az illetőhöz, helyezzetek kilátásba néhány kellemetlen pillanatot ha nem hagyja abba a kukkolást.

2009. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Én kiállnék bámulni őt egy távcsővel,esetleg folyton ott lógnék egy fényképezővel vagy kamerával és úgy csinálnék,mintha őt fotóznám.
2009. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is tuti hogy beszólnék és visszabámulnám. Szerintem nem kell félned tőle, bár a baseball ütő nem rossz tipp.
2009. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

menj oda és mond meg neki, hogy üdvözlöd a CIA-s kollégákat.


ezzel tudtára hozod, hogy látod amit csinál.

2009. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A rendőrségre nem mennék,mert tudom hogy úgysem foglalkoznának vele. Nem vagyok ijedős,de annyira dühít ez a mocskos vénember hogy legszívesebben lelőném. Ez a legjobb időtöltése,és annyira idegesítő hogy nem lehet tenni semmit. Ha bántanám,vagy megveretném még én kerülnék bajba.
2009. szept. 15. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

tegyél ki az ablakba egy képet,valami majom seg.etvagy vmi idétlenséget és írd fölé egy papírra amit még el tud olvasni

EZT BÁMULD KÖCCCSÖG!

2009. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!