Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan folyik le egy gyeremeke...

Hogyan folyik le egy gyeremekelhelyezésiper?

Figyelt kérdés
Gyerektartás ügyben kellet lépnem mert az apuka semmit nem fizet csak igérget már egy éve.Most persze azzal fenyeget hogy a két gyerek közül megnevezte az egyiket elfogja venni.A gyerek nem akar vele élni 11éves és nem is tudná neki biztositani azt a körülményt ami szükséges.Milyen ok kell ahoz hogy hogy egy anyátol elvegyék a gyerekét?
2013. márc. 15. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor ítélik az apának a gyereket, ha az anya mszzív alkoholista vagy drogos. Ritkán akkor is, ha nem tudja eltartani. De testvéreket nem szoktak elválasztani.
2013. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eggyikse vagyok!:)eltartani is eltudom a gyerekeket mint eddig is.Én jelenleg gyesen vagyok a 2hónapos babámmal de a páromnak állandó jövedelme van .
2013. márc. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!