Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a saját anyám...

Úgy érzem a saját anyám idegbeteggé tesz?

Figyelt kérdés

Anya 46éves én pedig 20(L)

Úgy érzem nem bírom tovább.

Teljesen lekorlátozz, nem dohányzom, nem járok diszkóba!

Diák meló félén vagyok, és aztán suliba vagyok.

De így sem jó neki, mivel nem adok haza pénzt, holot anyagilag sem állunk rosszul.Elvárná hogyha 8tól van dolgom hogy itthol olyan patyolat rendet hagyjak korán hogy csillogjon, szerintem túlzás, kérdezi hogyha külön fogok élni akkor sem mosogatok el mert megyek dolgozni, hát nem, megvár nem szalad az el.

Mivel ilyen anya hogy minden septiben rendbe vág elvárná ezt tőlem is.

Állandóan mindenért veszekszik, szinte az is baj ha folyamatosan beszélek, ha nem beszélek meg az!

Úgy gondolom hogy általa már teljesne ideggyenge vagyok, eléggé érzékeny vagyok ha valaki rám szól. Egy példa, ma reggel is eljátszotta hogy üvöltözött velem pedig nekem mennem kellett vezetni, ott is végig kapkodtam ma, elég nyugtalan voltam na és az oktatóm is picit rám szólt, és már majdnem elkezdtem sírni.

Anya képes a bátyámat 28éves családja van irányítani és velem is detto ezt műveli.

Nem akarja hogy elköltözzek és szerinte ne is ábrándozzak hogy pár év gyűjtögetés alatt összejön. Ide az udvarra építhetünk a már meglévő kisházhoz és annyi, félek hogy ugyanúgy bele szól.

Sőt, a párommal házasságot tervezünk, csak egy szűk, szülők tesó ennyi, és anya képes volt azt mondani hogy a párom szülei ne jöjjön, nem felhőtlen a kapcsolatunk a szüleivel (páromnak sem) De az illem megkívánja hogy hadd legyenek már ott, már a páromra tekintettel is.

20éves vagyok de azt is titkolom kell hogy élek a barátommal testi kapcsolatot, hisz ha összeveszünk elhord szószerint minden kurv@nak.

Mit csináljak hogy ne készítsem ki magam??

Például még utálok főzni, hisz ármit főztem álladóan kifogásokat keres, mivel többnyire olyat szoktam ami picit különlegesebb és finyáskodik, holott minden hozzávalót megveszek, elkészítem neki a dolga annyi lenne hogy megeszi.

Szóval a kedvem is elmegy a főzéstől, de HA NEM FŐZŐK AZ A BAJ. :/

elvagyok keseredve valaki mondjon valami jó tanácsot.


2013. márc. 13. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor lesz az esküvő? Ha meglesz, albérlet... mást nem tudsz tenni, akkor fog valamennyire rendeződni a viszony ha elköltözöl és becsukod magad után az ajtót.
2013. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húsz éves vagy. azaz felnőtt. Nem kell szótfogadnod, nem kell magadra venni a kritikát, sem az ítéletet, sem a fegylemezgetést. De meg kell tanulni az ERŐSZAKMENTES KOMMUNIÁCIÓT, azaz úgy megmondani, hogy a másik fél ne érezze megbántva magát.

"Anya, olyan jól felneveltél, most már ügyes vagyok, tudom mit kell tennem, hagyd, hadd csináljam a magam módján". "Anía, erkölcsileg is jó nevelést kaptam, kérlek, most már ne érdeklődj a magánéletem iránt" "Anya, hagyad, hogy felnőtt legyek, hadd próbáljam ki, mire megyek egyedül".

Taktikai tanács: Ha anya veszekszik, rámosolyogsz kedvesen, jóindulattal, és megmondod, hogy "megpróbálom". Azután pedig azt teszed, amit te jónak látsz.

2013. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!