Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm az anyámat. Van rá...

Gyűlölöm az anyámat. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Undorító egy anyám van, 3 éve nem költ rám semmit, a keresztanyám vesz meg nekem MINDENT.(Nem szenvedek hiányt semmibe, de ezért ez mégis csak szánalmas anyám részéről. Egyáltalán mi jogon nevezi magát az anyámnak?) az utolsó zsemlétől elkezdve tényleg mindent, 3 éve egy ruhát se vett nekem, semmi.(De errefel elhordja a zoknijaim, bugyijaim, ami szerintem undorító..)Nem mos rám,a mosógépet nem használhatom mert régi, Akkor tudok mosni mikor esetleg tovább dolgozik mint ahogy én hazaérek...Másrészt mindenért pofázik, ez nem jó az nem jó,mért nem csinálom ezt, mér nem azt. Múltkor még aztis rámfogta hogy elloptam a fogkeféjét... egyszerűen már idegbeteg leszek tőle.. bármikor beszél, magamba azt érzem hogy most szívesen szétverném a fejét.. és tudom hogy ez beteges, de ezt hozza ki belőlem, gyűlölöm. 55 éves, diszkóba jár,embereket nem hoz fel, de volt hogy délután 3kor jött haza,gondolom ott aludt az aktuális partnerénél,sőt egyszer egy 5 órás fogamzásgátló tablettát találtam nála..Kiskorom óta mamánál voltam, szinte a mamám nevelt fel. Egyszerűen nem is tartom az anyámnak.Elköltöznék, de nincs munkám,plusz iskola ,mamámékhoz meg nem költözhetek, mert kis lakás.. :'( Félek hogy idegileg ráfogok erre menni. Mit tehetnék?

2013. márc. 14. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos amig a költözést nem tudod megoldani semmiképpen addig tűrsz...! :S Sajnálom, hogy igy kell élned mellette... de az ilyenre csak egy megoldás van a költözés!

Valahogy próbáld megoldani. Mást nem tehetsz! Egyébként hány éves vagy?

2013. márc. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legfontosabb az, hogy tanulj.Légy maximalista ergo törekedj, hogy a suliban a legjobb eredményeket érd el.Aztán majd szépen lassan elmész dolgozni és ha tudsz bánni a pénzzel, akkor elköltözhetsz.
2013. márc. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha még nem vagy nagykorú, akkor esetleg be lehetne jelenteni (fogalmam sincs, hol intézik az ilyen ügyeket), hogy anyád elhanyagol. És mi van a keresztanyáddal? Hozzá se tudsz menni? Apád sincs?
2013. márc. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben ha felnőtt vagy akkor gyorsan nézz valami munkát, aztán szobát lehet bérelni olcsón is. Ha még gyerek vagy akkor gyámhatóságnál jelentsd, azt hiszem ott foglalkoznak ilyesmikkel.
2013. márc. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?
2013. márc. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!