Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfújom vagy tényleg furcsa?

Felfújom vagy tényleg furcsa?

Figyelt kérdés

Vőlegényem van, külföldön dolgozik, és előfordul jó néhányszor hogy skypon nem látom rajta a jeggyűrűjét. Fel tudom idegesíteni magam rajta. Van okom aggódni vagy fölfújom?

egyébként másfél havonta jön haza.

Ő 25 én pedig 20


2013. márc. 15. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá?
2013. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mindig épp előtte vette le...
2013. márc. 15. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
10000 oka lehet, hogy miért nincs rajta.
2013. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltékenykedsz, ne tedd. Ha megcsalna odafigyelne rá, hogy visszavegye, egyszerűen bele lenne kódolva az agyába :)
2013. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor lenyugszom, csak nem akarom elveszíteni, és furcsának találtam.
2013. márc. 15. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy téged zavar, és ha baja van, inkább most mondja meg, és ne az esküvő előtt 2 héttel, mert akkor ő állja az egész cehhet :P

Amúgy sok dolog lehet, ami miatt leveszi. Én sem szeretek pl. sem ékszert, sem órát huzamosabban viselni, sőt, azt sem szeretem, ha a zsebeimben sok a cucc, mert szerintem baromi kényelmetlen.

2013. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én csak tapasztalatból írtam azt amit. Van egy barátom aki szintén "le szokta venni a gyűrűjét" de soha nem felejtené el visszavenni. Azt írod már többször előfordul. Így ha ő először nem is figyelt volna erre, több alkalom nem lett volna. Mert ha csal és így lebuktatod, akkor utána tényleg a fejébe vésődik, hogy skype előtt gyűrű fel :)
2013. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen nem szeret gyűrűt hordani, de ezzel nem mert előhozakodni, inkább ilyenkor kihasználja és nem hordja.


Esküvő előtt a férjem is mondta, hogy ne haragudjak, ő utálja, ha a kezén van bármi. Ezért is nem lett gyűrűnk. Ha őt zavarja, nem fogom kényszeríteni rá.

2013. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A férjem stinte sosem vette fel.CSak ha elmentünk valahová....

Söt most már kicsi is neki. :D

Valószínü a munkája miatt vette le.

Mit dolgozik??

2013. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem hordom, pedig már baba is van s nő vagyok. Nem szeretem az ékszereket, van jópár de csak akkor hordom ha puccos helyre kell menni, esküvő, koncert stb... Kérdezted már tőle, hogy szereti-e az ékszereket? Ha utálja őket akkor mond neki hogy ne viselje, még mindig jobb mintha hazudozna.
2013. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!