Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég okot ad...

Szerintetek ez elég okot ad arra, hogy utáljanak az oszt. Társaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős gimnazista lány vagyok. Általában nem szoktam ide írogatni de mostmár nagyon unom ami körülöttem történik és gondoltam tanácsot kérek én is.

Az a helyzet, hogy az osztályomban majdnem mindenki utál. Hogy miért? Hát ezt jó lenne tudni. Állítólag irigyek. Nem tudom mire. Én nem járok hetente bulizni, és nem iszok el 2-3000 Ft-okat hetente. De cserébe a szüleim ki tudják fizetni különböző koncerteknek az árát. Pl.: Most volt a Madonna koncert. Február 20.-án órákat álltam sorba a jegyért, még suliba se mentem, mert imádom azt a nőt, és kellett a jegy. A következő héttől állandó céltábla lettem, hogy mert nekem honnan volt 30.000 Ft-om "sokadikán". Nyáron betöltöttem a 18-at, és születésnapomra kaptam egy kisautót. Azért is cseszegetnek, mert az nekem miért van. Ja és a legjobb az volt amikor közölték, hogy én is zülledék vagyok, mert vannak meleg barátaim és felvállalom őket, mert mindegyik meleg barátomat imádom. Miért kell ezért egy komplett osztálynak utálni? Igen, nem szívesen veszek részt közösségi munkában mert taszít a hozzáállásuk a dolgokhoz, nem akarok se drogozni, se semmi. És ezért szerintük én antiszociális vagyok.

Én látom ennyire rosszul a helyzetet vagy szerintetek sem tettem semmit?????


Köszi a válaszokat előre is!


2009. szept. 15. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
NE foglalkozz a többiekkel, irigyek, kretének. Nem bírják elviselni hogy elmentél a koncertre, meg hogy kocsid van. Az ilyenek nem barátok.
2009. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy csak ezeket látják, és arról nem tudnak, hogy nem költesz hetente 2-3 ezret.
2009. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De tudják mert én már próbáltam velük beszélni erről. Csak szarul esik a saját of-m részéről is a kiközösítés. Amikor félhangosan megjegyezte, h "Ja hát akinek van pénze Madonna koncertre..."
2009. szept. 15. 17:02
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg a kedves tanárodnak, hogy ő csak fogja be a száját, mert amikor fizetésemelés van meg fizetett nyári szabadság akkor nem hümmög.
2009. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

A kívülállók azt látják, hogy te egy elkényeztetett hp vagy, akinek anyuci-apuci MINDENT megvesz, aki elfingja magát és mindent megkap.

Ha belegondolsz, valamilyen szinten te is hibás vagy, hogy ők csak ezt az oldaladat ismerik. Próbálj meg velük közös programokat csinálni, ismerjenek meg. Ha elkerülöd őket, meg kimaradsz a közösségi dolgokból, ne csodálkozz hogy antiszociálisnak hisznek. Persze ezek nem okok arra, hogy egy egész osztály utáljon, de gondolj bele, te számukra különc vagy. Neked kell nyitnod feléjük. Nekik ez így qva kényelmes hogy kiközösítenek, utálnak téged, csak neked nem. Tehát, kezdeményezz te.

Nekem is van leszbi barátnőm, tudják is az osztályban,hogy jó barátnők vagyunk, de ennyi. Attól még lehet értékes egy ember, hogy a szexuális hovatartozása nem "normális".

Sok sikert! És ha kudarcot vallsz, ne add fel!

19L

2009. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz velük, nem sokára megszabadulsz ezektől a hülyéktől. Ezt ugy mondom, hogy mi is csórók vagyunk, nem, hogy 30000 de havi 3000 se engedhet meg a lányom elbulizni, még se vagyok irigy. Én annak is szoktam örülni, ha másnak összejön valami. Grat az autóhoz, és ne idegeskedj, neked most a tanulás az első, az idén érettségizel...Vannak hiszen barátaid, az osztállyal meg próbálj meg nem foglalkozni.
2009. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

17:06s vagyok!

Le lettem pontozva, csak nem értem miért. A kérdezőnek problémája van, én leírtam mi lehetne a megoldás, és mi a probléma forrása. De ha másoknak az a könnyebb út, hogy a homokba dugják a fejüket...

2009. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le! És köszönöm a válaszodat. Tudod én próbáltam már régóta de mostmár eljutottam oda, h nem erőltetem.
2009. szept. 15. 17:14
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Az irigység beszél az osztálytársaidból. Féltékenyek, irigykednek. Maximálisan megértem a helyzetedet. Engem azért nem szerettek az osztálytársaim, mert jó tanuló voltam. Nem dicsekedtem sosem a tudásommal, nem magoltam otthon órákat, egyszerűen csak megmaradt minden a fejemben. Emiatt én voltam a "stréber jó kislány", mert 9. és 10. osztályban nem jártam bulizni, nem ittam le magam, hanem kultúr módon szórakoztam. Aztán 11.-es lettem, elegem lett a piszkálásból és eljártam én is bulizni, néha becsíptem, többnyire színjózan voltam, csak jól érzetem magam. A dolog nem változott az osztálytársak részéről, csak annyit, hogy én lettem a "stréber k**va", aki hétvégén bulizni jár és "még ki tudja mi mindent csinál..." Ez sokkal rosszabb volt, és szerencsére ekkor talált meg a szerelem. A bulizós korszaknak vége lett, így mire 12.-es lettem ismét én voltam a "stréber jó kislány".

Íme, az én történetem. Sokkal jobb, ha maradsz az, aki vagy. Én megpróbáltam változni, mások nyomására és csak rosszabb lett. Aztán rájöttem, hogy nem az piszkálta a csőrüket, hogy jó kislány vagyok-e, vagy sem. Hanem az, hogy nekem erőlködés nélkül sikerült olyasmi, ami nekik nem. Ezt irigyelték. Ugye érted az összefüggéseket? ;)

Egyébként, hogy teljes legyen a sztori: én főiskolás vagyok, építem az életem. A többiek, akik csúfolták a stréber kislányt, egy multicégnél éhbéréért dolgoznak...

Nem lenézem őket, csak fordult kocka...

2009. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

az a helyzet, hogy ha gazdag vagy, akkor több sértegetésnek, megalázásnak, utálatnak vagy kitéve, mintha nagyon szegény lennél. Mo-n több a szegény, mint a gazdag.

De ne aggódj, nem személy szerint veled van bajuk, hanem inkább a helyzeteddel, egyszerűen irigyek. És könnyebb utálkozni, mint lenyelni a békát

2009. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!