Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós társaim ti nem utáljátok...

Autós társaim ti nem utáljátok Budapesten a villamosokat?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem ezeket a sárga gépeket mivel akadályozzák , lassítják az autók közlekedését.A buszokkal semmi probléma meg külön sáv van nekik festve, de a villamosok....egyszerűen szörnyűek.
2011. okt. 29. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ja igen , meg a legtöbb esetben sajnos nekik van elsőbbségük.
2011. okt. 29. 13:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a motorosokat meg a bicikliseket jobban utálom.
2011. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a motorosokkal eddig semmi bajom nem volt és úgy gondolom hogy a motorok ugyanúgy úttestre valók mint az autók , viszont a biciklisekkel én sem szimpatizálok.PL megyünk át egy hídon a normálisabb biciklis lemegy a járdára mivel van kiépítve de valamelyik idióta birka továbbra is az úttesten halad.
2011. okt. 29. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éppen a buszok lassítják a forgalmat, amikor 10-zel mennek előtted a budai hegyekben, egysávos úton, akkor füstfelhőt eregetve, hogy ha közel mész hozzá, akkor az autó elejét sem látod. A villamos legalább külön vágányon megy, nem tart fel senkit. Elsőbbséget meg a többi autósnak is elég sűrűn KELL adni.
2011. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jah azt mondjuk én is utálom amikor beragadok valami busz mögé, az meg gyök kettővel szenvedi fel magát az emelkedőn...Erre még az tud rátenni hogyha nincsen kiállós buszmegálló, hanem csak az úttesten lefékez, na ilyenkor esélyed sincs megelőzni.


A motorosokkal meg az a bajom hogy dugóban gátlástalanul csalinkáznak az autók között, előznek jobbról, balról, ahogy nekik jól esik. Veszélyes. Egyszer kb 10zel haladtunk valami egy sávos úton, belenéztem a visszapillantóba, láttam hogy a bal oldalamon jön egy motoros. Mondom jófej leszek, picit elhúztam az autó elejét jobbra, azonnal hallom hogy ütés, kiabálás, hát b@zdmeg a jobb oldalamon is jött egy motoros és beleütközött az autóm elejébe...Ja és persze neki állt feljebb. Már rég továbbmentem, az még mindig ott hisztizett hogy a kurv@ anyámat:D


A bicikliseket meg igazából önhibájukon kívül utálom, gondolom ők sem szívesen csapatják az autók között, de mit tudnak tenni ha egyszer nincs bicikliút...


Így végiggondolva tulajdonképpen a villamosokkal van a legkevesebb bajom:D

2011. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hobbi autós vagyok, és tömegközlekedés barát. A villamos az egyik lehető legjobb közlekedési módszer amit valaha kitaláltak. Környezetbarát, az tudja a legjobban tartani a menetrendet, sok embert visz, megbízható, gyors, stb...


Amúgy nem értem mi a bajod a villamosssal. A legtöbb helyen eleve zárt pályán mennek, ahol úgyse tudnál menni... Mi az hogy lassítják a közlekedést? Nem is értem ezt a felvetést...


Régen Bp-en nagyon sok villamosvonal volt, sajnos ezeket az idióta döntés hozók megszüntették. Kár értük. Amikor sétálok valamerre és látok villamosvonalra utaló nyomokat mindig összeszorul a gyomrom...


És igen azért van a legtöbb esetben elsőbbségük mert sokszor olyan nehezek mint te, és sínen nem olyan könnyű ám megállni... Azt már csak halkan jegyzem meg hogyha esetleg összementek a villamosnak egy karcolása lesz, neked meg totálkár :P

2011. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelzem Nekem rengeteg bajom van a villamossal..de nem budapesten... :)
2011. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj villamossal... arra nem gondoltál ? :D
2013. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!