Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott, de ugyanúgy írogat...

Elhagyott, de ugyanúgy írogat mint ha semmi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Szakított 2 év után a barátom, mert látja, hogy mennyire szeretem és komolyabban szeretném a kapcsolatot, de neki nem megy komolyabban. Így meg látta már rajtam, hogy idegeskedek mostanában a kapcsolaton, hogy miért nem mutat be a szüleinek, miért nem fűzi velem szorosabbra a kapcsolatot, miért nem jön hozzám többet.

Amúgy ha együtt voltunk minden szép és jó volt, még az utolsó éjszakán is egész éjjel öleltük egymást...


1 hete mondta ki, hogy nem megy neki, pár napig nem beszéltünk, most pedig 3 napja ugyanúgy írogat, mint korábban. Mondta, hogy egész nap a fejében vagyok...


Ilyen szituációban ti mit gondolnátok? Mit tegyek? Annyira kivagyok az egész helyzettől.

Vissza szeretném kapni, szeretném, ha rádöbbenne a különlét alatt, hogy szeret... Legyek vele távolságtartó?

Hogy kell egy ilyen bizonytalan férfival bánni?


2013. márc. 16. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Fb-n illetve más portálokon töröld ki, smsre ne válaszolj.
2013. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Tiltatás, és ha nem fejezi be telefonszámcsere. Mert ő csak játszadozik veled, egyáltalán nem vesz komolyan. Csak hülyít!!!
2013. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen, legyél vele távolságtartó. Élj úgy, mintha nem is létezne.
2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen veled akar lenni, csak az van, hogy megfojtottad a túlzott sürgetéssel, azzal hogy semmi nem volt elég, még többet és többet akartál tőle. Mi nők gyakran esünk ebbe a hibába, de ezzel csak eltaszítjuk őket.

Azzal, hogy miután szakított, nem könyörögtél neki, nem kötötted az ebet a karóhoz, megint elkezdted vonzani, mint a mágnes, ezért írogat.

Nem sokat tudok a kapcsolatotokról, de amit leírtál, abból nekem az jön le, hogy szeret ő, de megijeszted mikor a jövőről beszélsz.

2013. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most csak én értettem félre, hogy 2 év járás alatt még nem mutatott be a szüleinek?????
2013. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

4-es !


Azért a türelemnek és a toleranciának is van határa. Két év után legalább a szüleinek bemutathatta volna a Kérdezőt.

2013. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Titlasd le, illetve töröld minden levelét olvasás nélkül, és ezt az utolsó leveledbenmondd is meg neki, hogy tudja: el sem érnek az üzenetei.


Ha egyszer vége, akkor vége. Ezzel a csikicsukival azonban nem engedi, hogy vége legyen (azaz nem engedi a gyászt benned lefolyni (egy kapcsolat halálát is meg kell gyászolni, hogy újat kezdhess)), magyarul nem enged el magától.


Ha egyszer kirúgott és két évig nem volt semmi, akkor most mit akar? És te mit akarsz tőle? Eltelt két év, már egyikőtök sem a régi. Ha te reménykedsz, nem vagy hajlandó keményen a sarkadra állni és kidobni, akkor nem csak ő a bizonytalan, hanem te is...

2013. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!