Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam a férjem csajozni...

Hagyjam a férjem csajozni vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok, van már egy fiam és egy lányom.Most várjuk a harmadikat.Minden jól működik, kivéve, hogy nem tudok lefeküdni a férjemmel, mert bárhogy csináljuk, nekem fáj, kellemetlen, nem kívánom.Az állandó rosszullétek miatt orálisan sem tudom kielégíteni.Nem akartam, h emiatt stresszes legyen, nagyon jó férj és apa, de azt sem, hogy próbálkozzon, nagyon kínos mindig elutasítani, pedig szeretem.Egyszer mondtam neki, h míg ez van nyugodtan "csajozzon", neki is szüksége van a fizikai kielégülésre, fiatal, stb.Nem akarta, aztán eltelt 2 hónap és mondta h van 1 csaj egy netes randioldalon akivel el tudná képzelni a szexet, biztosan ezt akarom-e.Kicsit féltékeny vagyok, félek visszafelé is elsülhet...Bár bízok a férjemben, de az ördög ugye nem alszik..Nem tudom mit mondhatnék erre.Egyelőre lezártam azzal, h most sok a dolgom, majd megbeszéljük.Teljesen hülye vagyok?
2013. márc. 16. 17:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2013. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
97%
A férjednek nincs keze? Az előző terhességeknél hogy ment?
2013. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
Egyik terhességemnél sem jelentett gondot, sőt jobban kívántam.
2013. márc. 16. 17:52
 4/74 anonim ***** válasza:
76%
igen.
2013. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Igazából, bár bízok benne, bennem van a kisördög, h valaki elcsábítja....főleg terhesen féltékenyebb vagyok.Mégis úgy gondolom ha én adok engedélyt akkor már....vagy nem tudom...fogalmam sincs mit tehetnék, mindig is nagyon sűrű volt a szexuális életünk, gondolom már nagyon kevés neki a "kézimunka".
2013. márc. 16. 17:54
 6/74 A kérdező kommentje:
*más
2013. márc. 16. 17:55
 7/74 anonim ***** válasza:
95%

Nem hagynam, fel sem ajanlottam volna....


Meg fogod banni szerintem, de ne legyen igazam....

Amugy nem csak szad van, vegso megoldaskent, hanem kezed is....

Szerinted hany olyan ferfi van akinek nincs szexualis kapcsolata honapokig vgay akar evekig, es nem azert mert a feleseguk bnojuk nem tudja kielegiteni eppen oket valami okbol kifolyolag?

Azert vagyunk emberek, hogy az osztoneinket tudjuk kondrolalni.

28 hetes vagy, meg 4,5 honap es egyutt tudtok lenni ugy is. De a problemak es a libidod is valtozhat meg a terhesseged alatt is...

2013. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
99%
ha vmilyen oknál fogna nem fog felállni neki, de a viagrát nem szeretné bevenni, ő is fel fogja ezt ajánlani neked?
2013. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
99%
Vezesse le máshogy a stresszet. Nem igaz, hogy ennyit nem lehet kibírni nő nélkül ?! Mintha ezen múlna az élete !
2013. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
99%
Hát...ez szerintem nem jó. Én pasi vagyok, de én ezt nem tudnám csinálni. Most vagy együtt maradunk vagy nem. Milyen már hogy van egy feleségem, de más nővel fekszek le..aztán hazamegyek..
2013. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!