Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a párom...

Miért zavar, hogy a párom szereti az anyját?

Figyelt kérdés

Ez egy borzalmasan önző dolog és én pedig abszolut nem vagyok önző ember, ezért nem is értem a dolgot. Ő 27 éves és még nem élünk együtt, de készülünk rá, saját lakásra gyüjtünk,közös vállalkozásunk van. Sokszor azon kapom magam, hogy zavar amikor aztmondja hogy megyek segítek anyának , vagy ha együtt elmennek nagybevásárlásra vagy bármit csinálnak együtt. Alapjáraton nem kötődik annyira az édesanyjához csak annyira ,mint egy normális felnőtt férfi. Nem értem, hogy miért váltja ki belőlem ezt a reakciót.. Az anyukája egyébként szeret engem és nekem sincs vele semmi problémám.


23 L


2013. márc. 17. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

Lehet hogy azért, mert bolond vagy:)

Jobban szeretnéd, ha utálkozások mennének a barátod családjában? Nem vagy semmi...

2013. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Neked milyen kapcsolatod van az anyukáddal? És te szereted a párod anyját? Vagy csak azt utálod ha ő érezteti az anyja iránti szeretetét?


Egyértelműen lelki eredetű. Én lehet hogy felkeresnék egy pszichológust, hogy kiderítsük az okát. Mivel elfogadod, hogy ez így nem jó, és nem is tagadod, így sokkal könnyebben helyre lehet hozni a dolgot.

Meg kell fejteni ennek az okát, mert feleslegesen gyűlik majd benned a harag.

2013. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Neked jó a kapcsolatod a saját anyukáddal? Mert ha nem, akkor lehet, hogy egy kicsit irigykedsz.
2013. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Pont azt akartam én is írni. Neked milyen a kapcsolatod az édesanyáddal ? Nem lehet, hogy tudat alatt Te is mindig ilyen kapcsolatra vágytál a sajátoddal ?
2013. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem , hogy normális válaszokat várok. Nem gyülik bennem sem harag sem gyülölet, csak néha rosszul esik, hogy ugymond vele is foglalkozik. Jó a kapcsolatom az édesanyámmal az ö anyukájával is jó a kapcsolatom, páromnak is nagyon jó a kapcsolata az én édesanyámmal. Inkább csak lehet az zavar, hogy nem én vagyok az egyetlen nő az életében.
2013. márc. 17. 15:29
 6/25 A kérdező kommentje:
Talán még jobb a kapcsolatom édesanyám és én köztem mint a párom anyukája és közte.
2013. márc. 17. 15:31
 7/25 anonim válasza:
65%
Szerintem ez egyszerű női dolog. Félsz, hogy őő közelebb áll hozzá, mint te. Kicsit kisajátítás szagavan. Nem mondom, hogy beteges, inkább nekem azt jelenti, hogynincs önbizalmad és a kettőtök közti kapcsolatot félted. Más nőkre mennyire vagy féltékeny?
2013. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Féltékeny vagyok, de nem veszélyesen féltékeny, ezt meg is beszéltük, hogy ő sokkal féltékenyebb tipus mint én. Igazából csak olyan "egészséges féltékenység" van. De azt is tudom, hogy nincs okom rá, mert én vagyok a mindene. És tényleg nincs semmi bajom az anyukájával. Sokszor gondolkoztam már ezen, de mindig csak arra jutottam, hogy féltékeny vagyok amiért nem én vagyok az egyetlen nő, de ez meg olyan "butaság", mert egyértelmű, hogy az édesanyja mindenkinek nagyon fontos.
2013. márc. 17. 15:41
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
15.36. rátapintott a lényegre. Birtoklás. Szereted te ezt a legényt vagy kisajátítani akarod? Döntsd el mielőtt hozzámész! Ha az egész idejét, életét, lehetőleg még a gondolatait is mind magadénak akarod. Azt hiszed, hogy az anyja, ha elviteti magát bevásárolni azt az időt tőled veszi el... Pedig nem.
2013. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igazából ez logikus magyarázat lenne, de sokszor van, hogy még én mondom neki, hogy nyugodtan menjen el nélkülem is ahova szeretne, és hogy nyugodtan csináljon nélkülem is bármit, mert engem kifejezetten csak az szokott zavarni ha az anyukája van a dologban. Ha barátok, vagy akármi más, akkor nem.
2013. márc. 17. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!