Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a párom...

Miért zavar, hogy a párom szereti az anyját?

Figyelt kérdés

Ez egy borzalmasan önző dolog és én pedig abszolut nem vagyok önző ember, ezért nem is értem a dolgot. Ő 27 éves és még nem élünk együtt, de készülünk rá, saját lakásra gyüjtünk,közös vállalkozásunk van. Sokszor azon kapom magam, hogy zavar amikor aztmondja hogy megyek segítek anyának , vagy ha együtt elmennek nagybevásárlásra vagy bármit csinálnak együtt. Alapjáraton nem kötődik annyira az édesanyjához csak annyira ,mint egy normális felnőtt férfi. Nem értem, hogy miért váltja ki belőlem ezt a reakciót.. Az anyukája egyébként szeret engem és nekem sincs vele semmi problémám.


23 L


2013. márc. 17. 15:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Van a párodnak lánytesója?
2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Van, de nincsennek jó viszonyban. Nem édestestvérek.
2013. márc. 17. 17:23
 23/25 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Le lehet pontozni, de elhiheted, hogy nem rossz szándékból írtam. Mivel kérdés is volt a válaszomban, ezért gondolhattad volna, hogy csak puhatolózom, nem minősíteni akartalak. Na mindegy.
2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Majd ki növöd...
2013. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Nem pontoztalak le, nem értem, hogy ezt mire írod?
2013. márc. 17. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!