Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondor Judit kérdése:

Mit tegyek? Van egy párom akit imádok, de a higiéniát nem nagyon szereti konkrétan:a testszaga zavar/pedig fürdik/ de nagyon. Megemlítettem már neki, de nem tesz ellene semmit. Ezért nem is közeledek felé sehogy. Nem tom mit tegyek, pedig a zsánerem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Fürödjetek együtt, hátha segít.... ha te mosod meg neki ott, ahol nagyon érzed a szagát...
2010. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos reménytelen eset. Nekem egy lakótársam volt, akinek folyton mondtuk, hogy fürödjön meg, mert büdös. Igazából nem azért volt büdös, mert nem fürdött, hanem genetikailag ilyen volt. Esélytelen lett volna hogy a fürdés elvegye a szagát. De mivel ő nem érezte magát büdösnek nem tett érte semmit. Ha most nem viseled el, sosem fogod elviselni, főleg idősebb korban, szóval ezek ismeretében dönts, mert a szagok szinte a legfontosabbak a párválasztásban. Az emberek olyan párt választanak, akinek tetszik az illata. ha nem tetszik, abból szakítás lesz, majd meglátod.
2010. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Toreador ***** válasza:
Az én barátomnak is erős testszaga van, de engem igazából nem zavar. Lehet azért, mert nem annyira erős, vagy már megszoktam, vagy ennyire toleráns vagyok, nem tudom. Ha fürdik, pár perc múlva már lehet érezni, ha szimatolok. Nem igénytelen ő sem, egyszerűen ilyen, az apja is ilyen volt, valószínű öröklődött, nem tehetnek róla. Fülig szerelmes vagyok belé, 9 hónapja, szóval engem ez a bibi nem fog elriasztani. Vagy viseld el, vagy fürödjetek néha együtt (bár ha olyan, mint az én párom, akkor az óránkénti fürdés sem fog segíteni, mert egyszerűen genetikailag ilyen), vagy vegyél neki dezodort (ne olyan címszó alatt, hogy "drágám, büdös vagy, használd!", hanem találj ki valami kis történetet, hogy a boltban nézelődtél, szagolgattál, és ez az illat nagyon megtetszett...).
2010. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,hát igen a szagok/illatok/sokat jelentenek egy kapcsiba/pár választásba/.Már fontolgatom a szakítást mert úgy se fog változni,én meg nem akarok olyan kapcsit ami sex mentes,mert az is beletartozik egy normális kapcsolatba.
2010. nov. 29. 09:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajna nem bírja magán elviselni a dezodort meg a stiftet se,meg más higiéniát se tart be/fogmosás/.
2010. nov. 29. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Indiában, ahol a fiatalok nem dönthetnek a párválasztásban szabadon (bizonyos kasztban) és a szüleik jelölik ki számukra a jegyesüket. Egyetlen egy esetben bonthatják fel az eljegyzést: ha arra hivatkoznak, hogy nem viselik el a másik szagát!


Ez tényleg komoly. Évekkel ezelőtt hallottam és nagyon megjegyeztem. Sajnos nincs mit tenni, keress mást!

2010. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a pasi konkrétan igénytelen.A genetika egy dolog, arról nem tehet. De se parfüm, se fogmosás!Nekem nem lenne kedvem egy izzadtságszagú, büdös szájú pasival szexelni, így megértem, hogy szakítanál.Én nem kertelnék, elmondanám, mi a gondom, hátha Érted változtatna!
2010. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lábszag ellen jó az ecetes víz.
2010. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de megtettem a nagy lépést,tegnap lapátra tettem.
2010. dec. 2. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!