Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a párom...

Miért zavar, hogy a párom szereti az anyját?

Figyelt kérdés

Ez egy borzalmasan önző dolog és én pedig abszolut nem vagyok önző ember, ezért nem is értem a dolgot. Ő 27 éves és még nem élünk együtt, de készülünk rá, saját lakásra gyüjtünk,közös vállalkozásunk van. Sokszor azon kapom magam, hogy zavar amikor aztmondja hogy megyek segítek anyának , vagy ha együtt elmennek nagybevásárlásra vagy bármit csinálnak együtt. Alapjáraton nem kötődik annyira az édesanyjához csak annyira ,mint egy normális felnőtt férfi. Nem értem, hogy miért váltja ki belőlem ezt a reakciót.. Az anyukája egyébként szeret engem és nekem sincs vele semmi problémám.


23 L


2013. márc. 17. 15:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Saját anyukáddal milyen a viszonyod?

Biztos, hogy szereted a pasid anyukáját??:-)

Szerintem simán féltékreny vagy. Remélhetőleg el fog múlni, ha nem akkor képes megmérgezni a kapcsolatot, szóval figyelj oda.

Én a helyedben magamba szállnék és megpróbálnék rájönni, hogy miért is zavar engem a pasim anyja, aki egyébként nem is utálatos nő.

2013. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az anyukája egy nagyon furcsa nő ( nem csak szerintem, még párom szerint is ), olyan "szeretem is meg nem is " képpen viszonyoluk hozzá. Velem mindig kedves, de néha félek tőle , mert azt szoktam meg, hogy az én anyukám sokkal felszabadultabb, poénkodosabb, mosolyog, hülyesékedős, az övé pedig teljesen az ellentéte. Természetesen megpróbálom ezt megváltoztatni magamban, hogy ne igy lássam a dolgot, hogy ne zavarjon, és már nem is mindig érzem, hogy zavar, csak még elő elő fordul.
2013. márc. 17. 16:02
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Vetélytársnak találod az anyját? Ez baj!
2013. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy vetélytárs, mert az beteges gondolat lenne. Meg ilyen eszembe sem jut, hogy annak gondoljam.
2013. márc. 17. 16:08
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló helyzetben vagyunk mi is.

Engem igazából az zavar, amikor feljön az anyukája pakolni az albérletébe, hozzányúl a cuccaihoz, tesz-vesz, mintha otthon lenne. Hoz egy rakat fölösleges cuccot, én meg pakolhatom.

Szeptembertől tervezünk összeköltözni, és közöltem a párommal, hogy csak akkor vagyok erre hajlandó (szerelem ide vagy oda) ha az anyukáját leszoktatja a rendezkedésről, a pakolászásról, a főzésről, stb...-ről. Feljöhetnek, amit hoznak megköszönjük, utána üljenek le, igyanak egy kávét és kész. Nincs rendezkedés, pakolászás, lomolás. Tudom, hogy szívtelen vagyok, de itt is rengetegszer lehet olvasni, hogy agyf*szt kapnak a hátsó kapun puszta jószándékból besurranó anyóstól.

2013. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint még sem vagyok annyira bolond :) Hasonlóan érzek én is.
2013. márc. 17. 16:31
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
Én a világ egyik legönzőbb emberének tartom magam, hogy leállítom a jószándékú rendezkedését és ráadásul a párom egyszem gyerek, de amint meglátom, hogy elkezd turkálni a szekrényemben kapun kívül találja magát. Én sem nyúlok náluk semmihez, ez legyen kölcsönös. Amúgy meg nagyok vagyunk, tudunk főzni, mosni, takarítani, de ragadjon ott nálunk egy fél délutánt, amíg összedob porból egy spagettit.
2013. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ezzel engem is kitudna hozni a sodromból. Én megértem, hogy mit érzel ilyenkor. De azt hiszm, hogy ez lehet az a tipikus anyos-meny viszony.:)
2013. márc. 17. 16:40
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl gondtalan az életed, ezért generálsz magadnak felesleges problémákat?
2013. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Bár gondtalan lenne, szerintem ezt a jelenben senki nem mondhatja el magáról, hogy gondtalan élete van .
2013. márc. 17. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!