Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám turkál a cuccaim közt....

Anyám turkál a cuccaim közt. Másnak is ilyen az anyja?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabb a helyzet. Eddig csak a számláimat bontogatta fel,de hát abban semmi olyan titkos dolog nem volt. De újabban,látom,hogy a ruháim másképp vannak a szekrényben,össze vannak túrva. Volt,hogy mentem be a szobámba és láttam,derékig benn lóg a szekrényemben és kutat,mikor rászóltam,meg majdnem szívbajt kapott és az volt a magyarázat,hogy csak "rendet tett".

Aztán,ha facebookon beszélgetek valakivel és mondjuk kiszaladok egy kis kajáért,akkor ő rögtön bestartol a szobámba és lesegetni,mit beszélgetek. És bizony van olyan dolog amiről neki nem kell tudnia.De már erre mondjuk odafigyelek.

Múltkor rákérdezett,hogy szexeltem-e valakivel? Mondom neki,mért kérdi? Hát,mert látta az óvszert a táskámban. Hát mondtam neki,hogy igazából semmi köze hozzá,hogy kivel mit csinálok.

De az egyik kedvencem az,mikor veszek magamnak csokit.ilyenkor általában nem egy táblát szoktam venni,hanem 6-7db-ot. És rejtélyes módon mindig eltűnik 1-2 belőle. Ha kérne,szívesen adnék neki,nem vágna földhöz,de így nekem ez gáz.

26 éves nő vagyok,havonta 30ezret adok anyámnak a rezsire (a kaját magamnak intézem arra nincs gondja),azt gondolom,elvárhatnék annyi minimális tiszteletet,hogy nem járkál be a szobámba és nem kutat. ennyi pénzért szobát bérelhetnék,igaz ott lakótársak lennének,de lehet normálisabb életem lenne,mint itthon. Ja,harmonika ajótm van így nem tudom bezárni.

Másnak is ilyen az anyja? ti,hogy beszéltétek ezt meg vele?


2013. márc. 18. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szóltam neki, ordítozott, hogy nem nyúlt hozzá, szóval hazudott.

Elköltöztem...

2013. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Reaper777 ***** válasza:
70%
Vegyél zárat az ajtódra, és megszűnik a probléma.
2013. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell otthonlakni
2013. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetess fel egy rendes, zárható ajtót. Nem annyira drága, ha pozdorjából van, nem kell kifejezetten fa ajtó. Látszatra nincs különbség köztük. Amit anyukád csinál, felháborító. Még az ajtó-csere előtt próbáld jobb belátásra bírni, azután jöhet a kulcsra zárás.
2013. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

08:29!

Harmónikaajót.

Utána 72%-os!

Gondolkodom rajta.

Utolsó!

Azon is gondolkodom!

2013. márc. 18. 08:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva, anyád beteg. Szerintem az ajtó se lenne megoldás, mert képes lenne feltörni, ha ennyire kényszeresen turkál. Én sürgősen elköltöznék a helyedben és sose engedném be a lakásba. Találkozz nála, vagy az utcán.
2013. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Beszélgetni nem szoktatok?

Azért kérdezem, mert ahol jó a szülő-gyerek kapcsolat, ott a lényeges dolgokat tudja a szülő a gyermekéről(mert a gyerek el meri neki mondani)és így a szülőnek nem kell kutatnia.

Ha meg annyira rossz hiszemű és bizalmatlan, hogy még a beszélgetések ellenére is kutat, akkor tényleg marad az ajtózárás.Úgy látom, anyukád nem zavartatja magát, ha ilyen simán kiszolgálja magát csokival és a táskád tartalmáról beszél.Nem tisztel és kissé hülyének néz, nekem az a meglátásom.Nem hinném hogy meg fog változni, az ilyenek általában reménytelen esetek.

2013. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Hát, ez gáz :-( Őszintén mondom, a 16 éves lányom szobájába - ha itthon van - én is csak kopogás után megyek be, hiszen az az ő magánterülete. Ha meg nincs itthon, be sem lépek. Eszembe sem jutna turkálni a cuccai között, kivétel ha keresek valamit, de akkor szólok neki előre.

Lehet, hogy anyukád unatkozik és nem tud mit kitalálni? Esetleg nem képes elfogadni, hogy - jó néhány éve - felnőttél?

Már ne haragudj, de szerintem szakemberre van szüksége, különben pokollá fogjátok egymás életét tenni.

2013. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Előző "lehet, hogy unatkozik"

Ez nagy! :DDD

2013. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsere sosem tett ilyet.

Viszont anyosom csinal hasonlot. Igaz nem turkal, hanem mindent rendezget, ez is nagyon idegesito, mert nekem nagyon furcsa, hogy valaki enniyre belenyul a maganszferamba ( a levett ruhamat vallfara akasztja, athajtogatja, hiaba en mar megtettem...ilyenkor nagyon rossz haziasszonynak erzem magam...)

Neki nem mondhatom meg, mert megsertodik, de edesanyamnak siman megmondanam a magamet.

26 evesen mar az sem kifogas, hogy mert nem mondasz el neki dolgokat, es aggodik, mert felnott no vagy, felelos dontesekkel. Ha kinden nap massal szexelnel ahhoz sem lenne semmi koze.

Hozzatennem, hogy a fiatalabb gyerek cuccai kozt valo turkalast, kutatast sem tartom helyenvalonak.


Nehany vicces otlet

Tegyel valami anyukad szamara megbotrankoztatot a cuccaid koze, pl vibratort, mupeniszt, stb

Tegyel kis szoveget a csoki melle..". Ha kernel szivesen adnek" vagy "Egeszsegedre!" Vagy ilyesmi ......



Jo tanacs


Mihamarabb koltozz


Rakass igazi ajtot


Beszelj anyuddal, hogy nem birod ezt a kontrollalast, hogy nincs maganszferad, es el fgosz koltozni, ha nem hagyja abba,


Vagy az ajtofeltetetes utan/ elott, hogy ez miert tortenik...

Adsz le penzt, tehat nem fizetsz sokkal kevesebbet, mint egy alberlet eseten, nincs joga a szobadban garazdalkodni...


26/ n

2013. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!