Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi a férjem mindig a...

Miért nézi a férjem mindig a nőket, ha megyünk valahova? Engem ez nagyon zavar, de mindig látom, hogy a nők fenekét, mellét nézi.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 17:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
25%
Férfi.. Ilyen egyszerű.. :)
2013. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
71%
mert egy tajparasztot választottál azé'
2013. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
62%
Örülj, hogy nem a férfiakat nézi:D
2013. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
65%

Valóban a férjed egy paraszt!

És meg alázó ahogy veled viselkedik! :S

2013. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
54%
Mert jó a s.ggük azért nézi,milyen kérdés ez már? A 21. században a tudomány eme fokán bele kéne már törődni, hogy az evolúció nem szórakozik, a legjobb eszköz a szaporodásra ha a hímek egyfolytában keresik a potenciális kuffereket, a nőstények meg (most nem kell húzni a szájakat) jól ki is tesznek azért, hogy megbámulják őket.
2013. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
68%

Mert egy paraszt!


A férjem hála Istennek szexmániás, de esze ágába se jutna, hogy ilyen illetlen legyen, ha vele vagyok.

2013. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%
De úgy beszél mindenki az evolúcióról, mintha még mindig teljes mértékig az ösztöneink irányítanának minket. Ugyan már. Megnézheti, de ne már hogy akkor, amikor a felesége/barátnője is látja, vagy már olyan feltűnő, hogy a bámult nő is észreveszi. Hahó! Ne takarózzatok már azzal a r.hadt evolúcióval, legalább egy KICSIT oda lehetne figyelni magunkra, hogy ne olyan feltűnően és ne úgy hogy a másiknak ez már sértő legyen !!
2013. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
47%

Ja,és lelkünk sincs kedves utolsó.Valamint kézzel eszünk,mindenhol disznóólat csinálunk és kèptelenek vagyunk a ciciken kívül másra is gondolni..

Nem tudtad?

2013. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
53%
De, tudtam. :) Fáj az igazság, ugye?
2013. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
43%
Ezt benézted drága, Biológiát tanulok a DE-n(végzek ebben az évben) :) Pontosan tudom,hogy működtök, mint az állatkák..és szépen fogalmaztam.
2013. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!