Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi a férjem mindig a...

Miért nézi a férjem mindig a nőket, ha megyünk valahova? Engem ez nagyon zavar, de mindig látom, hogy a nők fenekét, mellét nézi.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 17:53
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
67%

Velem tuti baj van. Engem nem zavar, ha a párom megnézi a nőket, van, hogy együtt jegyezzük meg,hogy végre egy formásabb példány, vagy nézd,milyen löttyedt a segge :DD De tudom,hogy neki én vagyok az első, és neki én tetszem a legjobban, tehát nem görcsölök ilyesmin. Cserébe meg tudom neki mutatni pasiban is ,hogy "nézd, milyen különleges az arca, vagy nézd, ez az a pont jó test, se nem szétgyúrt, se nem cingi"... stb. Jó, bámulás és bámulás között van különbség, az enyém nem gúvasztja a szemét azért utánuk, gyors szemrevételezés, és kész. Viszont ha téged ez zavar, és úgy érzed, a jó ízlés határát súrolja, és gyakori eset, beszélj vele róla. Szerintem nem Itt, csomó okos tóbiás között fog megoldódni a problémád,pláne, hogy ahogy látom, csak egymást piszkálni tudják. (Magyar mentalitás, jeeee)Beszélj vele, ha nem működik, akkor pedig hagyd ott. Nemes egyszerűséggel. Nem azért, mert bámul, hanem mert neked fájdalmat okoz, pedig (miután beszélsz vele) tudja,hogy neked ez nem jó. Az a kapcsolat pedig nem érdemel idő és energiaráfordítást, amelyik fájdalmat okoz.

Remélem ezzel segítettem. Remélem meg tudjátok oldani a problémát, és együtt nevettek jót rajta, mert kiderül, hogy ő nem tudta, hogy ez neked bántó, és te meg túl komolyan vetted. De ha nem így van, menj... Ettől jobbat találsz. Aki ilyen kicsiben bánt, az majd fog nagyban is...

2013. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:

Nézd, hűséget fogadott, nem vakságot. Én is megnézem a férfiakat az utcán, a tévében, stb. De ettől még eszembe se jutna, hogy kikezdjek velük.

Ha ennyire zavar, akkor kicsit tereld magadra a figyelmét, kicsit több odafigyelés önmagadra (ruha, enyhe smink, frizura, esetleg szenvedély az ágyban)sokat tud dobni a dolgokon.

Azt gondolom, hogy csak az a férfi/nő megy félre, aki otthon nem kap meg mindent.

2013. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Most akkor hűség is kell, meg a vakság is és úgy már szabad húznunk az igát!???
2013. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

A legszerencsétlenebb és butább kifogás ez a "hűséget fogadtam, nem vakságot" duma. Gondolom, ezzel vérig sértem azokat, akiknek fáj az igazság, de nem baj.

Ezzel ugyanis csak az a probléma, hogy igen, mindenki lát, meglátja mi a szép és mi a csúnya. Viszont akár feltűnően szép, akár feltűnően csúnya valaki, bunkóság feltűnően szájtátva, nyálcsorgatva bámulni. Ha valakit meglátunk az utcán, hogy jól néz ki, rendben, persze nem vagyunk vakok, hogyne látnánk meg. De ha már szinte le is vetkőztetjük a szemünkkel, az már tiszteletlenség nem csak a partnerünkkel, de mint már írtam, azzal szemben is, akit ilyen gátlástalanul bámulunk.

Érdekes, vannak olyan férfiak, nők, akikben van annyi intelligencia, hogy erre nem kell emlékeztetni, alapból nem csinálnak ilyet a párjuk jelenlétében.

Most ennyi erővel ha meglát egy pasi egy jó fenekű nőt az utcán, nyugodtan lekucoroghatna elé és bekukucskálna a szoknyája alá, mert hát nézni csak szabad! :D Vagyis: nem a nézés ténye, hanem a hogyanja hagyhat kivetnivalót.

2013. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Mert PARASZT. Aki nem nézi meg más nőket, az nem is igazi férfi, de aki a barátnője jelenlétében teszi, az meg egy tapló barom. :D

(Am. lehet h csak ilyen bunkó módon szeretné jelezni h már nem adsz magadra annyira..)

2013. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Juhász Stewyk válasza:
48%
Én paraszt vagyok de az én csárdáskisfeleségem /75kg/ igan összé karmolászná az arcomat ha mögbámulnám a más asszonyát. Azé nem járunk eggyütt a városba max az sztk ba.
2013. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 BenQs válasza:
68%

Egy igazi férfi hűséges és kiáll a döntései mellett. Amibe a párválasztás is beletartozik.

Csak a gyenge kis Férfi imitátorok (vagyis degradáltak) harsogják, hogy az a férfi aki paraszt.. Szánalmas az ösztönökre fogni az egészet.

Mert pont ez tesz minket emberré, hogy képesek vagyunk tudatos döntéseket hozni.


És hiába fogtok hőbörögni a kommentem után kedves "Férfi" társaim. Nem kell egyetértenetek velem, élhettek tovább megcsúfolva férfiúiságotokat mintha csak valami betanított csimpánz származékok lennétek akik képtelenek a hűségre, az együttérzésre, a szeretetre. Egy férfi legyen erős, izmos, magabiztos, eltökélt, és hűséges mindenhez ami vagy aki fontos neki.

Ha mondhatnék egy férfi példát a 300 c. filmben szereplő Leónidasz tökéletes férfi jellem.

"kevés ahhoz egy részeg kamasz lány, hogy megfosszon a vágytól amit a párom iránt érzek"


És végezetül pedig a válaszom a kérdésre az, hogy azért nézi a párod más lányok seggét, mert gyenge jellem és nem nevezném férfinak.

2013. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 555szabo válasza:
0%

Miért nézi?El kéne itt sokaknak gondolkoznia mindenki azt hozta le hogy a férjed egy paraszt.De a háttérbeli dolgokat kéne megnézni.Szerintem ennek az okát te váltod ki keveset kap a férjed a sex-ből otthon.sanyargathatod sexuálissan.

Amelyik kutya jól van lakva az nem nézegeti a másik tányérját.Meg lehet akinézeteddel is baj van más nőkhöz képest.Férjed biztos mondta vegyél már fel sex-i cuccokat persze te nemet mondtálneki!Most meg agyalsz mért nézi a formás kis testeket az utcán!a hiba benned van!Tedd oda neki magad rendessen mint amikor megismerted az elején!

2013. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
Mert a férjed esztétikai érzéke ugyanolyan fejlett, mint a Te féltékenységed. (Egyébként az én megfigyelésem szerint a Nők nagy többsége ugyanúgy megnézi a másik nemet, sőt még a nőket is minta férfiak
2013. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
0%
Bírom az ilyen kérdéseket. Talán azért mert a férfiakba ez genetikailag kódolva van. Ha vezet akkor meg jobban figyel legalább a gyalogosokra:)
2013. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!