Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi a férjem mindig a...

Miért nézi a férjem mindig a nőket, ha megyünk valahova? Engem ez nagyon zavar, de mindig látom, hogy a nők fenekét, mellét nézi.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 17:53
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Bocsánat, első sor, bámulást helyett csak bámulás. Elnézést a helyesírási hibákért:)
2013. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
46%

Röviden, elég bunkó ember csinál ilyet. De nem is lennék olyan pasival aki másokat bambul mellőlem... no, nem mintha érdemes lenne elnéznie, mert azért nagy általánosságban csak rosszabbakat lát >:D Ennyi. Ha meg jönne az ösztöneivel, két lábbal rúgnám ki az ajtón, úgyis Ő fél mindig attól hogy nem maradok vele, retteg hogy elhagy, és igen, valszeg sec perc alatt találnék magamnak mást... Persze nem akarok mást, mert őrülten szerelmes vagyok belé, de jobb egy kicsit bizonytalanságban tartani mert az se jó ha a nő tapad, mert akkor a pasi alapból elkezd menekülni. Így viszont ő tapad rám féltékenyen, ami viszont engem nem zavar, hiszen nő vagyok ^__^


22/L

2013. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

*retteg hogy elhagyom

:P

2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha megnézi, egy jó alakú nőt én is megnézek. De van egy határ. A múltkor bevásárlásnál láttam egy férfit, frontálisan ütköztünk a bevásárlókocsival, mert ő előre ment, de hátra nézett, mert arra volt éppen egy csinos fenék szűk farmerben, közben meg a gyereke is ott "Apa, nézd, apa, nézd!"-elt a lábánál.


Sok jó fenék van mindenhol, ha előre néz is biztos lát egyet-kettőt.

2013. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el te is nézegetni a pasikat, hátha észre veszi magát.
2013. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez a legrosszabb, amit tehet ilyen helyzetben az ember. Ha bunkó a pasi, észre sem veszi. És ezek után, ha a párja szóváteszi neki a bámulást, majd azt válaszolja, hát te is lesed a pasikat.
2013. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Az a biológus hölgy tuti, hogy örökké vénlány marad :D

Ilyen férfigyűlölő szerencsétlen kéne bárkinek is?

2013. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Miért férfigyűlölő? Mert tudja az igazat?
2013. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 folker válasza:

Éretlen.


Komolyan, egy férfinél előbb utóbb (persze van olyan balfék, hogy soha) el kell érkezzen egy korszakváltás amikor kinövi kamasz önmagát. Ilyenkor jön be például a felelősségérzet vállalása is.

Bizonyára kell ehhez az is, hogy kiélje magát a kamaszkor alatt, ez a logikus, de személyes ismeretségi köröm alapján meggyőződésem, hogy ez nem feltétlenül van így. Tehát ha erre hivatkozik az gyenge kifogás, ráadásul pofátlan is.

36 éves férfiként 4-5 éve nőtt be a fejem lágya :)(ráadásul úgy, hogy még nem találtam meg azt akivel családot alapítanék, tehát gondolom ez valami biológiai vagy szellemi érettség kérdése, lásd a 2. pontot) és erről a kérdésről határozottan azt gondolom, hogy két oka lehet:

1. Nem szeret igazán.

2. Alacsony érzelmi vagy akár szellemi intelligenciával rendelkezik. (Természetesen utóbbi esetből ez visszafelé nem következik automatikusan!)

2013. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy hülye bunkó paraszt. Ha normális lenne, úgy nézné, hogy te ne vedd észre. De férfiasságát azzal akarja bizonyitani, hogy feltűnően nézi a másik nőt, a parasztja. Ezzel nemcsak megbánt téged, de le is éget a nyilvánosság előtt.
2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!