Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi a férjem mindig a...

Miért nézi a férjem mindig a nőket, ha megyünk valahova? Engem ez nagyon zavar, de mindig látom, hogy a nők fenekét, mellét nézi.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 17:53
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
81%
Jól van,én vagyok az elmebajos hölgyemény:D Akkor menj és hágd meg minden szép segg tulajdonosát az utcán, mert azt diktálja az ösztön:D Biztos nagy sikered lesz. Na jó, "viccet" félretéve. Szerintem nem értetted meg amit írtam. Nézés és nézés között is van különbség. Én arra a nézésre értettem, hogy felháborító, amikor szinte látod hogy a nyála is kifolyik, utánatekeredik a nyaka, stb. Olyankor mit gondolhatnak az utcán az emberek akik ezt látják?? Hogy mekkora egy paraszt pasija van?? Na ne már. Ezért mondom hogy miattam éppenséggel nézheti az aki velem van, ránézhet, de tegye már meg azt a szívességet, hogy kulturáltan.:)) És ne a "mindjárt odébb lököm az asszonyt, és máris megk.úrlak" nézéssel:) Nem akartam általánosítani. Jelen helyzetben sem tudjuk, hogy milyen "mértékben" nézi meg a nőket. Azért ha csak simán ránéz, azzal nincs semmi gond. Ami ki van pakolva az vonzza a szemet:D De amit feljebb írtam, az gáz, és kissé felháborító.
2013. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
21%
Ó hogyne, most már biológus is lettél, akkor talán azzal kellet volna kezdened, hogy leírjad miért is vagyunk állatkák, de ehelyett semmi érvet nem láttam. Amúgy meg ha tényleg biológus lennél,akkor tudhatnád hogy ezek az állatkák tanítják a természettudományokaT az egyetemen. Ja gondolom te még az oktatóidat is túlszárnyalod,hisz azok csak állatok.
2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
25%

Úgy értem, a 7-es válaszoló vagyok. És ne értsen félre senki, nem haragosan írtam amiket írtam. :D Isten ments.

A kérdező ezzel jó kis vitát gyárt, az tuti, mert férfiak-nők között ebben a témában sosincs egyetértés. :D

2013. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
36%

"menj és hágd meg minden szép segg tulajdonosát az utcán, mert azt diktálja az ösztön:D Biztos nagy sikered lesz"


Na látod éppen ezért nem is olvasom tovább, és ezért nem is reagálok erre, mert NEM ÉRTED és nekem meg pláne nem fogod elhinni, mert gyűlölöd a férfiakat. Egyébként újdonsült biológusunk elmagyarázhatná, hogy mi is az ösztön és miért nem hágjuk meg a nőket az utcán, ilyen nagy sötétségben talán világosságot tudna csinálni, de gondolom állatokon nem akar segíteni..

2013. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
38%
Jól van már, úgy is tudja mindenki hogy nem tanulsz biológiát. Az ösztönök meg amúgy nem kis mértékben jellemzik a nőket is, csak ti nők inkább oilyan szavakat használtok hogy "úgy éreztem" "arra vágytam, hogy" "nem éreztem magam jól" "úgy éreztem meg kell lépnem" stb.
2013. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
71%

Inkább a te férfigyűlöleted fáj..

Igen,sok erőszakoló van.Most akkor minden férfi az?

Már megbocsáss,de ez olyan szintű,mintha minden nőt k*rvának vennénk,mert belőlük is elég sok van..

2013. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, sablon válasz, de beszéld meg vele, hogy ez téged zavar. Ne hisztizve, hanem normálisan. Az természetes, hogy minden ember meglátja azt, ami, vagy aki szép, viszont ez nem azt jelenti, hogy gúvadnia is kell rá. Van, aki ezt fel sem veszi, van, akinek viszont rosszulesik. Én is az utóbbiak közé tartozom. Én úgy érzem, tiszteletlenség a férfi párjával szemben és tiszteletlenség a másik nővel szemben. Egy dolog ránézni a másikra és más dolog gátlástalanul, nyálcsorgatva bámulni. Szerencsére a férjemmel ilyenről nem kellett beszélnünk, ő soha nem bámul feltűnően, kocsányon lógó szemekkel más nőt a jelenlétemben, holott biztos ő sem vak és biztos meglátja a szépet.
2013. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a probléma, hogy nézi, mert mindenki vet egy pillantást ember társaira, hanem az a baj, hogy ÚGY nézi, hogy mindenki tudja, hogy miközben a felesége/barátnője/szexpajtása kezét fogja, közben más hátsójára, vagy mellére csorgatja a nyálát. Az a gáz, és a sértő, hogy ennyire nyíltan csinálja. És itt nem arról van szó, hogy illik-e vagy sem, meg "mindegy mit csinálunk, csak a szomszéd meg ne tudja", hanem a lényeg az, hogy tisztelje már meg annyival a nőjét a kedves hím példány, hogy nem guvvasztja a szemét, megsértve ezzel a nőstényt, akit elméletileg szeret. A haverokkal mehet a poénkodás, a fejben "értékelés", hogy hmm, ez most kivételesen jól néz ki, de ne bántsuk már a másikat!
2013. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
100%
Úgy szeretem amikor senki nem a kérdésre válaszol, hanem veszekedés alakul ki..:D
2013. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy az ilyen gúvadt bámulást engem azért is sért, mert én meg mindenfélével "kínzom" magam azért hogy szép legyek, esztétikus, és jól nézzek ki, na, hát akkor nem azt várom viszonzásképp hogy ez tegyék velem. Biztosan az én barátom is megnézi azt, ami szép, akár öntudatlanul is, de mellettem sosem csorgatná a nyálát és tekerné ki a nyakát egy másik segg miatt. Mi már beszélgettünk a témáról, és ő is kifejtette, hogy mennyire zavaró, amikor más pasik teszik ezt az ÉN hátsómmal. :D Szóval ezért is írtam, hogy nézés és nézés között is van egy "leheletnyi" különbség. De most egy más kérdés: Kérdező, te elégedett vagy magaddal? Nincsenek kisebbségi érzéseid magaddal szemben? Ez is okozhatja, hogy zavar téged mindenféle megbámulás, mert úgy érezheted, te túl kevés vagy. Vagy erről nincs szó?
2013. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!