Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik hogy nekem...

Miért hiszik hogy nekem "ciki" az, hogy apukámnak 3 nőtől is vannak gyerekei? Miért tartják ezt egyáltalán gáznak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ideális esetben az ember talál magának egy párt és életük végéig élnek együtt ... De ha nem, hát nem. Szerintem ez nem olyan nagy tragédia.

Öten vagyunk tesók, egy édestestvérem, és három féltesóm.

Két öcsém között 2 év van, ami tényleg nem megszokott féltestvéreknél, de ha így alakult ez van. Erre mindenki azt hiszi, hogy ez valamit sötét folt a múltból.. Pedig akkor már szétmentem anyukámmal.

Szerintem jó édesapánk van, mindannyian így gondoljuk. Sokat vagyunk vele, mindig mozgásban vagyunk, nem az az unalmas apa. Összetartó családunk van, tesóimmal is nagyon jó a kapcsolatom. Én inkább örülök annak, hogy nem az a tipikus apa, hanem mindent meg lehet beszélni vele.

17/L



2013. márc. 18. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért tartják annak, mert általában az ilyen férfiak hol ennek-hol annak csinálnak gyereket és a következményeket a nőkre lőcsölik. Vagy mert azt szokott lenni, hogy az egyiket megszerzik, jönnek a szürke hétköznapok, a kakis pelenka csere, bőg a gyerek, a feleségnek nincs ideje magára, amibe beleunnak.... jön egy másik nő, aki csinosabb, azzal lelép ahelyett hogy kivenné a részét az otthoni munkákból, majd ott is jönnek a szürke hétköznapok, bőg a gyerek, szürke az élet, az új nő izgalmasabb, stb...


Amúgy az én volt férjem is imádja a gyerekeket, csak épp férjnek, társnak elviselhetetlen - mint kiderült, ezzel a véleményemmel már nem vagyok egyedül. A gyerekek szemszögéből egy haláli jó fej, akivel lehet bohóckodni és nem értik, hogy miért húzom a szám ha arról van szó, hogy négyesben is csináljunk programot. Az éremnek nem csak az az oldala van, amit te látsz. Az emberek pedig nem azt látják, hogy jaj de jó a kapcsolata veled, hanem hogy mekkora szemétláda, aki képtelen felelősségteljesen gondolkodni.

2013. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szemétláda. Anyukám sem tartja annak, és az a középsőgyereke anyukája sem! Mindig mellettünk áll. Anyut is mindig segítette (és ő is tartja fent a házat). Lehet korábban tényleg nem volt férjnek való. De attól még jó apa lehet. A szemétláda szót nem kellene boldog boldogtalanra használnod! Te is csak általánosítasz. Pont úgy mint mások. Pont ezért tettem fel a kérdést is...
2013. márc. 18. 22:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
félre értetted az első válaszolót. nem az ő véleménye hogy apud szemétláda, hanem hogy az emberek csak ezt látják - vagyis egy általános véleményt fogalmazott meg apudról amit te is gondolsz hogy mások gondolják
2013. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, olvasd már el mit írtam: "Azért tartják annak,"....... "Az emberek pedig nem azt látják"


Ezt kérdezted, hogy miért tartják gáznak, én meg erre a kérdésre válaszoltam, hogy az emberek ezt látják, ezt szűrik le abból, hogy valakinek három nőtől van majdnem féltucat gyereke. Mert mások szemében olyannak tűnik, aki mindig a friss p.ncit hajkurássza.

2013. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Nem rossz az a módszer sem, amiről te írsz. Sok állatfaj így is él. Csak ezt nem párkapcsolatnak nevezik, hanem falkának. Ilyenek a majmok, meg a farkasok is. Van egy vezérhím, ő dugja az összes nőstényt. A gyerekeket meg közösen nevelik.

2013. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1

Bocs, hogy félreértettelek! :)


5

Te egy hülye vagy! Hol olvastad azt, hogy apámnak viszonya van a felesége mellett? És pl. pont az anyámmal? Erről szó sincs! Látod már megint a legrosszabb feltételezés jön elő...

2013. márc. 19. 12:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátom. 4 ( négy) felesége volt, és mind a 4 től volt saját gyereke. és még mind a 4 nő hozott magával egy-két gyereket is. Ha összejöttek, lehetetlen volt kibogozni, ki kihez tartozik. Anyagi gondjai nem voltak a barátomnak, mert minden pénzét elvitte a gyerektartás. A pasi összesen 7 saját gyereket hozott össze, miután 50 évesen megütötte a guta.
2013. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Magad vetetted fel a kérdést: miért tartják gáznak?

Mert az is...

2013. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Hol olvastad azt, hogy apámnak viszonya van a felesége mellett? "


Jut eszembe: a török basának sincs más viszonya a 100 feleségén kívül...egész rendes ember..

2013. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egy felesége van!! Nekünk csak segít, mert anyukámnak nincs nagy keresete, 90 ezret keres, így apám fizeti a ház rezsijét (plusz ad nekünk zsebpénzt) Hogy nekünk legyen mit enni!


Aki meg pénz nélkül vállal több gyereket az hülye!!! Apám szerencsére nem csóró, 5 gyereket még el tud tartani. Azért nem százan vagyunk:)

2013. márc. 20. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!