Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám melltartó nélkül van...

Anyukám melltartó nélkül van a lakásban, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem húz melltartót és a pulóverben elég jól kivehető a mellformája, amire én, a fia nagyon nem vagyok kíváncsi. Olyan hülyén érzem magam emiatt.

Gondoltam rá, hogy más családtagjaimmal konzultálok, de előbb inkább itt kérdezem meg, lehet, hogy bennem van a hiba, hogy zavar.

Gondolkodtam rajta, h neki is megmondom, de azt sem tudom, hogy tegyem és nagyon cikinek érezném a helyzetet.


2013. febr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
84%
No, most biztos le leszek pontozva, de itthon én is melltartó nélkül vagyok, női atléta és pólóban. Felnőtt fiam is van, de még soha nem vettem észre, hogy zavarná. Szerintem észre sem veszi. Pedig ismerem annyira, ha gondja lenne, azonnal szólna, mi nem szoktuk a problémákat a szőnyeg alá söpörni. Bár engem sem zavar, ha ők (férjem és fiam) boxerban lavíroznak a fürdőbe, észre sem veszem.
2013. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim válasza:
1%
Szerintem szexi lehet,nekem tetszik ha látszik a nők mellbimbója a pólón keresztül is.
2013. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Az más, mikor valaki boxerban lavíroz, vagy mikor a vasárnapi ebéden is melltartó nélkül vesz részt.

Köszi a válaszod!

2013. febr. 6. 18:35
 4/59 A kérdező kommentje:
Az anyád mellbimbójára nem hinném, hogy kíváncsi vagy, ha mégis akkormeg...
2013. febr. 6. 18:36
 5/59 anonim ***** válasza:
81%

Melltartóban is látszik a melle, nem?


Azt hittem, hogy meztelen felsőtesttel rohangál.

2013. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tök normális. Otthon van, kényelmesen szeretne öltözni. Ha ez probléma neked, akkor a te készülékedben van a hiba.
2013. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Melltartóban nem vehető ki a mell formája, csak a kosár formája.

Nem ugyanaz.

2013. febr. 6. 18:37
 8/59 anonim ***** válasza:
12%
Imádnám anyukádat. ^^
2013. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
60%
Az ő háza. Ha úgy akarná, tök pucéran is rohangálhatna. Ha valami nem tetszik, költözz el és tartsd el magad.
2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 Ditta323 ***** válasza:
62%
Nem kell odanézni és nem látod ennyi.
2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!