Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy valaki...

Van esély arra, hogy valaki 33 évesen egy pár hónapos babával párt találjon magának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 22:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm 30 éves volt, mikor szétmentek a kislánya apukájával. A kicsi fél éves. Igaz először nem akart senkit, két év múlva jött össze a mostani férjével. Előtte is volt 2-3 férfi az életében, de tőlük nem akart semmi komolyat. Kellett egy kis idő míg tovább tudott lépni és újra bízni, hosszútávra tervezni.
2013. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy ők vannak kevesebben, de vannak olyan férfiak, akiknek nem akadály a gyerek. Nagyobb az esély azoknál, akiknek szintén van már.

A kérdés inkább az, hogy hogy van ideje ismerkedni egy olyan valakinek, akinek pár hónapos babája van.

2013. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Amíg kisebb a gyerkőc, nem nagyon, de utána simán... Nekem idősebben, két gyerekkel is ment.
2013. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Én épp attól tartok, hogy a férfiak többségének akadályt jelent, ha a nőnek van gyereke...

Igen, most nem tudnék ismerkedni, mert nincs idő / lehetőség rá, majd később.

2013. márc. 18. 22:33
 5/29 anonim ***** válasza:
10%
Ha pár hónapos a baba, akkor még alig múlt el egy kevés idő, az előző kapcsolat megszakadása óta. Hogy vagy képes új pasas után futkosni? Miért hiszed, hogy az jobb lesz, mint az eddigi?
2013. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Egy gyerek azért ne tántorítson el egy férfit:) Igazából azért leszel nehezebb helyzetben, mert most már még jobban meg kell gondolnod kivel állsz össze. Ez igencsak lecsökkenti a lehetőségeket :)
2013. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Van akinél igen, se sokaknál nem. Én az elején azzal nyitottam hogy van két gyerek, én csomagban vagyok..

Akikkel nem lett semmi, azokat nem tudom hogy a gyerek riasztotta el, vagy amúgy sem lettem volna szimpatikus, mert előfordult, hogy nem passzoltunk össze.


De elvált férfinál azért volt előny, mert nem akart már sajátot, elég volt neki fizetni a tartásdíjat, egy gyerekes nő meg nem fogja nyüstölni hogy legyen közös baba. De érdekes módon lett volna gyermektelen férfi jelentkező is, csak őt meg én passzoltam más ok miatt...

2013. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
2%
Sajnalom oszinten a gyermeked, hogy te a partalalast reszesited elonyben es ez a legföbb problemad, a par hónapos gyereked mellett, az ilyen ne szuljön! Hogy te most azon agyalsz, hogy most a gyereked melyik túrósf@szúnak lenne akadaly?! Szép! Pedig nem vagy 15 éves es mégis felelötlen vagy. Az a tipus vagy, akitöl futnak a ferfiak, egy ragadaly, aki azert szül minden szeretöjenek, hogy megfogja magának a ferfit , szánalmas
2013. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Esély mindig van.
2013. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

8: Mondjuk a gyereknek sem hátrány, ha olyan családban nő fel ahol lát férfi mintát is, nem pedig egy besavanyodott mártíranyuval, aki majd 20 évesen ha el akar költözni, akkor a fejére olvassa, hogy "feláldoztam magam érted, most itt hagyod anyádat???".

Nekem a gyerekek imádják az új páromat, aki olyanokat megcsinál amit a saját édesapjuk sosem: kikérdezi a leckét, leül velük játszani, meghallgatja őket nem csak ontja a hülyeségeit és a nagy terveit amiből soha nem lesz semmi, és NEVELI is őket, nemcsak anyut d.gja.

2013. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!