Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Debrecen környékén élők hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecen környékén élők hol szoktatok ismerkedni, ahol van esély normális párt is találni?

Figyelt kérdés
Pl. húszas éveitek második felében járók? Normális pár alatt a hűséges, szeretetre vágyó emberkéket értem, akik nem csak egy szimpla kalandra vágynak hanem hosszú távú boldogságra a másik "felükkel".

2012. dec. 26. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ha van sok zsetonod és fekete BMW-d, akkor bárhol esélyes vagy.

Ha nincs, akkor sehol.

2012. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Autó és sok pénz? Teszek rá.. én ismerkedéssel kapcsolatban érdeklődök, hogy hol lehetne normális párt találni... normálisat, nem zsetonra kiéhezettet.
2012. dec. 26. 17:17
 3/25 anonim ***** válasza:
Több ötletem nincs. A nők sajnos anyagiasak, szóval enélkül akár bele se fogj.
2012. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hm, hm mellétrafáltál, ugyanis nő vagyok. :) Ráadásul soha nem érdekelt senkinek az anyagi háttere, és soha nem is fog érdekelni. A kérdésem alatt összefoglaltam, hogy szerintem milyennek kéne lennie egy normális párnak, és a pénz nincs benne. Undorító dolognak tartom ha valaki-mindegy milyen nemű-a pénzre hajt!
2012. dec. 26. 17:41
 5/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Debrecenben tanulok és emiatt 1 évig rendeszeresen próbálkoztam ismeretlen lányoknál, leszólítva őket a városban, de mivel nem jött be a lányoknak ez a fajta ismerkedési mód, így ma már csak facebook-on ismerkedem, bár itt sem találtam még olyan lányt, aki külsőre és jellemre is lenyűgözne.

2012. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hátha találsz valakit aki mindenhogy lenyűgöz. :) Mi volt a gond a lányokkal ha megkérdezhetem? Esetleg nagyok az elvárásaid? Nem bántásként írom.
2012. dec. 26. 20:22
 7/25 anonim ***** válasza:

Nah, ez nagyon jó kérdés, ha valaki tud valami jó tippet, akkor írja le.

Saját tapasztalatom: a tavalyi évben elég "sokat" (mármint nekem a heti 1 már annak számít) jártam a belvárosi klubokba, de ott tényleg nagyon nehéz komolyabbra vágyó lányokkal találkozni. (Már az is ritkaság, hogy valaki 20 feletti, nem mattrészeg és nem r*banc).

Sokkal jobbak az igényesebb, beülős helyek (pl. Roncs), főleg nyáron, amikor üzemel a kerthelyiség. Vannak még igényes félig kávéház, félig kocsma jellegű helyek (a kedvencemet nem írom le, mert valaki még rám ismer :) ), ahol normálisabb emberek szoktak megfordulni.

Aztán ott van a munkahely/egyetem, ahol nem célszerű házi nyúlra lőni, viszont előfordulhatnak "távolabbi nyulak", mondjuk, ez már nem városi sajátosság.


Hmmm, így visszaolvasva a válaszom látom, hogy nem nagyon tudtam segíteni, de hátha jön valaki, aki megmondja a tutit. Mondjuk, valami azt súgja, hogy olyan hely, amit Te elképzelsz, sajnos nem létezik. Ha létezne, akkor biztos, hogy már sokan tudnának róla...

2012. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kedves 7. hozzászóló azért köszi a választ :) Amúgy nem hinném, hogy bárki is Rád ismerne, mert elég sok ember szokott lenni adott beülős helyeken :) Igen, biztosan igazad van a ribikkel kapcsolatban, de hidd el, én ugyanezt látom a pasikról, mármint hogy ugyanolyanok mint a ribik, csak férfiban (nem tudom, milyen egy szavas jelző az ilyenek neve), szóval hidd el, a normális lányoknak sem könnyű...
2012. dec. 26. 21:09
 9/25 anonim ***** válasza:

Azért nem akarom leírni a nevét a helynek (max. privátban), mert ez egy eldugott intézmény aljában van, ahová "külsősök" nem nagyon szoktak járni.

Amúgy a szóba jöhető egyszavas jelzők lehetnek például a hímr.ngyó vagy kurafi :)

2012. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Értem. Lényeg, hogy jó hely. A kurafi nagyon ott van, ezt meg is jegyzem :)
2012. dec. 27. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!