Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, A barátommal...

Mit gondoltok, A barátommal kb.6 éve élünk együtt. Tavaly októberben bevallotta h megcsalt, mindent elmondott hogy mi volt, és hogy történt. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Én megbocsátottam neki mert őszinte volt és mindenki hibázik. Pár nappal ezelőtt véletlenül megtudtam h terhes az a nő akivel a párom megcsalt. Én rákérdeztem hogy tőle van-e a gyerek, tagadott és játszotta a sértődőtett. Veszekedtünk evégett, és tegnap végül mégis bevallotta hogy ővé a gyerek. Meg kérdeztem hogy miért tagadta le először, azt válaszolta hogy nem akartam nekem fájdalmat okozni, nem akarta hogy idegeskedjek, idegeskedett ő helyettem is. Mondta hogy próbálta rá beszélni a nőt az abortusza, de nem sikerült neki. Megtartotta a nő a gyereket. Csak azt nem értem azt hitte hogy sose fogom megtudni vagy mi? Mert egy baba, hiába nem akarta nagy változást jelent. Nekem sokkal rosszabb hogy nem tőle tudtam meg, erre csak annyi volt a válasza hogy így is úgy is kiakadtam volna. Nem tudom mi legyen ezután? Már nem bízom meg benne. Tegnap mikor megtudtam az igazságot csúnyán beszéltem a nőről és rosszakat kívántam neki, erre ő beszólt hogy óvatosabban beszéljek mert mégiscsak az Ő gyereke van benne. Mi lesz ezután? Ti hogy reagáltatok volna?
2013. márc. 19. 13:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
én már akkor kivágtam volna, amikor elmondta hogy megcsalt. És nyílván nem 1 éjszakáról volt szó, hanem többről.
2013. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez bőven elég ok lenne arra, hogy elhagyjam. Ha oda a bizalom, kár erőltetni. Ezt is lehetett volna máshogy tálalni, és amikor elmondta, hogy megcsalt, szólhatott volna a gyerekről is. Persze próbálta eltussolni, hiba volt. Én a helyedben legalább egy szüntet tartanék, hogy átgondold: szükséged van-e erre a kapcsolatra? Amúgy hány évesek vagytok? 26N
2013. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

én azon akadnék ki, hogy annyira sem szeretett vagy tisztelt, hogy gumit húzzon, ha megcsal!

ezek szerint simán átadna neked akármilyen betegséget, mert nem érdekled még annyira sem.


egyébként ez nagyon nehéz ügy.


1. ha nem foglalkozik a gyerekkel, nem ad pénzt, tehát nem veszed észre, hogy van egy gyereke a volt szeretőjétől, akkor azért rossz. mert ezek szerint érzéketlen.


2.ha kiveszi a részét a gyermek felneveléséből, akkor meg az a baj, mert úgyis a ti kapcsolatotok fog sérülni emiatt. pláne ha saját gyereketek is lesz majd... utálni fogod azt a gyereket, és csak a szeretőjére fog emlékeztetni, és ha saját gyereketek is lesz, meg tudnád fojtani majd a párodat egy kanál vízben, hogy a ti gyereketeknek azért jut kevesebb idő, pénz, akármi, mert a másikkal is foglalkozik.


ha én lennék a helyedben, mennék amíg nem késő.

2013. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok a párom 32. Tudtam h nem 1x volt a nővel. De mikor nekem elmondta a dolgot akkor még nem tudta h terhes csak később tudta meg. Tudom hogy hibás mert akkor kellett volna szólni mikor megtudta hogy terhes. Még nem kért semmit a nő, de ismerem a párom hogy milyen. A nő nagyon szegény, és tudom hogy a párom mindent megfog adni a gyereknek hogy jó élete legyen. Mert van már neki 1 az előző házasságából és annak a kisfiúnak is megad mindent. Az a baj h anyagilag függünk egymástól. Én is tőle meg ő is tőlem, ez így nagyon megnehezíti a dolgot.
2013. márc. 19. 13:33
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatotoknak már nincs jövője. Írtad, hogy amikor mérgedben rosszakat mondtál a nőről, ő közölte veled, hogy óvatosabban, hiszen az ő gyerekét hordja az a nő a szíve alatt. Nekem innentől nem lenne több kérdésem. Nem elég, hogy megalázott, megcsalt, még terhes is lett a szeretője. Amikor joggal kiborulsz, még a nőt védi, s még téged okít, hogy vegyél vissza, hiszen a gyerekével terhes. Szerinted ha az a nő megszül, akkor nem fog lepattanni, és a gyerekével, valamint a gyereke anyjával élni?! Térj észhez! Ebben az egészben már te vagy a felesleges harmadik, akire a későbbiekben nem lesz szükség, mert a pasinak hamarosan lesz egy családja...sajnálom, hogy így alakult, de még most hagyd el, mielőtt még jobban megaláz és szó nélkül ő fog téged elhagyni!
2013. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt nincs miről beszélni.Megcsalt, ráadásul még gyereket is csinált egy másik nőnek.Az a kölyök nem tehet róla persze, de benne lesz majd a későbbi életetekben is.Milyen már ez?Te ezt eltűröd?Lehet még mással is megcsalt, meg szerintem meg is fog sőt lehet mástól is van már gyereke.Én otthagynám a francba.Meg is bolondulnék, ha a párom másnak csinálna gyereket miközben velem él.Ja és nem beszélj csúnyán a zabigyerekéről.Áhhh.Kikell dobni ezt a pasast a fenébe, mert megaláz és ezt Te eltűröd.
2013. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, őszintén. Ha nem lenne terhes a másik nő, te azóta sem tudnál a megcsalásról... Ne gondolkodj, HAGYD OTT! Fentebb már mindent elmondtak.
2013. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Tehát már van neki egy, most lesz még egy... nem tudom, hogy te akarsz-e gyereket és hányat, de könnyen lehet, hogy neked meg azt mondja, hogy bocsika, de nem fér bele mert ide is fizetek meg oda is... És te ott leszel, hogy hétvégente vacsoráztatod az innen-onnan gyerekeit, de neked nem lehet saját, mert arra nem jut..
2013. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Már nekem is megfordult a fejemben hogy nem fog beleférni 1 saját gyerek.

A megcsalást még akkor mondta el mikor még nem tudott a gyerekről.

2013. márc. 19. 13:40
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem nehéz, csak te bonyolítod meg. Megcsalt, veszélybe sodort, hazudott, nem tisztelt, megalázott. Az hogy ő függ tőled anyagilag, kit érdekel? Te meg szereted mégis megalázott és becsapott és őt sem érdekelte a szerelmed, amikor egy másik nőn lihegett (bocsi a vulgáris kifejezésért). Gondolj a jövődre! Ez egy felelőtlen link alak. Paff...nem tudta hogy terhes lehet a nő, ha többször szexszelt vele gumi nélkül? Most ez komoly? Már 2 zabi gyereke van, te be szeretnél állni a sorba majd a közös gyereketekkel? 1megcsalás még megbocsájtható, ha legalább gumit húz, de most komolyan. Nem egyszer csalt meg, gyereket is csinált annak a nőnek, téged csak 'azért tart' hogy legyen neki valaki állandója. Ne legyél másodhegedűs!
2013. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!