Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, A barátommal...

Mit gondoltok, A barátommal kb.6 éve élünk együtt. Tavaly októberben bevallotta h megcsalt, mindent elmondott hogy mi volt, és hogy történt. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Én megbocsátottam neki mert őszinte volt és mindenki hibázik. Pár nappal ezelőtt véletlenül megtudtam h terhes az a nő akivel a párom megcsalt. Én rákérdeztem hogy tőle van-e a gyerek, tagadott és játszotta a sértődőtett. Veszekedtünk evégett, és tegnap végül mégis bevallotta hogy ővé a gyerek. Meg kérdeztem hogy miért tagadta le először, azt válaszolta hogy nem akartam nekem fájdalmat okozni, nem akarta hogy idegeskedjek, idegeskedett ő helyettem is. Mondta hogy próbálta rá beszélni a nőt az abortusza, de nem sikerült neki. Megtartotta a nő a gyereket. Csak azt nem értem azt hitte hogy sose fogom megtudni vagy mi? Mert egy baba, hiába nem akarta nagy változást jelent. Nekem sokkal rosszabb hogy nem tőle tudtam meg, erre csak annyi volt a válasza hogy így is úgy is kiakadtam volna. Nem tudom mi legyen ezután? Már nem bízom meg benne. Tegnap mikor megtudtam az igazságot csúnyán beszéltem a nőről és rosszakat kívántam neki, erre ő beszólt hogy óvatosabban beszéljek mert mégiscsak az Ő gyereke van benne. Mi lesz ezután? Ti hogy reagáltatok volna?
2013. márc. 19. 13:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, ha tavaly októberben vallotta be, hogy megcsalt (többször is ugye), akkor addigra már valószínűleg vége volt a kapcsolatának a másik csajjal, tehát a csak addigra már teherbe kellett, hogy essen. Tehát most olyan 6-7 hónapos terhes lehet a csaj. Namost akkor a párod is csak most tudta meg, hogy apa lesz? Vagy fél év alatt nem talált alkalmat rá, hogy elmondja neked????


Azért gondold át... Hazudott végig, míg csalt a nővel, és hazudott újabb fél évig, amíg titkolta, hogy állapotos a nője.


Nincs az az Isten, amiért én ezek után vele maradnék...

2013. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mitől függtők egymástól, de ha pl. közös cégetek van, fizesse ki a részedet. Ha együtt maradsz vele, meg is érdemled. Nem elég, hogy megcsalt, de nem Tőled lesz gyereke, hanem egy másik nőtől. Ennél megalázóbb szerintem nem is történhetett volna. 6 éve együtt vagytok, és ahelyett, hogy kettőtöknek lenne gyereke, megint másik nőtől lesz.

Ez kifogás, hogy nem tudsz hova menni. 6 évvel ezelőtt hol laktál? Együtt tudnál élni egy ilyen férfival, aki veled párhuzamosan egy másik nővel is hosszabb kapcsolatot tartott fenn? Nem értelek :-(

2013. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Én egy megcsalást még talán meg tudnék bocsátani, egy viszonyt már nem hiszem. Azt pedig, hogy hazudott, többször is, egyáltalán nem!


Persze te most kelepcében érzed magad. Nincs hova menned. Ezt átéltem nem is olyan régen. Hónapokig rágódtam és szenvedtem miatta. Aztán felszívtam magam és léptem. Barátoknál laktam, kicsit olyan hippinek éreztem magam :) De a lényeg, hogy segítettek, még a kollégáim is felajánlották, hogy ellehetek náluk egy kicsit, és kölcsönöznek, ha pénz kell.

Nem mondom, hogy könnyű volt, éltem pár hónapig vajas kenyéren, de végül sikerült megoldani a dolgot. Életem legjobb döntése volt, hogy léptem.


Ha csak az tart vissza, hogy félsz az anyagiaktól, ne tedd! Merj segítséget kérni a családodtól, barátaidtól, hidd el, segíteni fognak :)

2013. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagyon kiakadnék, biztos, hogy ezek után nem tudnék benne bízni, sőt még ránézni sem. Ha már annyira őszinte, akkor miért nem egyből szólt, miért várt hónapokat.... emellett persze még közben át is akart verni, hogy nem az övé a gyerek. Egyszerűen undorító. Szerintem találsz te ennél jobbat is.
2013. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Gondolj arra a te gyereked mar csak a harmadik lessz a sorban Istenem miert nem vedekeznek a ferfiak mint az okrok olyan butak.Most aztan fizetese 50% a gyerekekre megy.Jo kezdes a kozos csalad alapitashoz.

Az en ferjemnek is van ketto(ugyancsak veletlenkek mondja a no) az elozo hazassagabol egy notol hat oszinten nem konnyu igy a gyerekek anya sokszor zaklat minket stb Sajnos egy ket gyerek orok eletre osszekot ha akarod ha nem. A ferjem a ketto veletlen utan sterilizaltatta magat mert tobb veletlen gyereket nem akart. Szamold ki ki jart rosszul nem az ex..

fiatal vagy meg szabad nem kot a gyerek lepj le dobd ki keress olyat akinek te leszel az egyetlen es a te ti gyereketek az elso.

Fogadd meg a tanacsot tapasztalatbol irom

2013. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, de nagyon nehéz helyzetben vagyok. Anyámék is elvesztették a lakásukat, és ők most a párom 1 szobás lakásában laknak.
2013. márc. 19. 19:35
 37/39 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég cifra helyzet. Azt írtad, hogy kölcsönösen függtök egymástól. De ahogy elnézem, itt csak te és a szüleid függtök a pasitól. De ha a szüleid az ő lakásában élnek, akkor ő költözött hozzád? Vagy hogy van ez? Neked nincs önálló jövedelmed? Nem a zsebedben akarok kotorászni,csak nem értem.
2013. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért eladnod akkor sem kell magad. Vagy a szüleid elvárnák tőled, hogy a lakhatásukért cserébe ilyen dolgokat eltűrj? Három felnőtt ember csak fenn tud tartani egy albérletet. Akkor is lépnetek kellene ha a pasi egy nap csak úgy kirak benneteket. Ne azt nézd, hogy miért kellene maradnod, a jövődre koncentrálj. Az emellett a pasi mellett nincs.
2013. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veletek azóta?
2016. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!