Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, A barátommal...

Mit gondoltok, A barátommal kb.6 éve élünk együtt. Tavaly októberben bevallotta h megcsalt, mindent elmondott hogy mi volt, és hogy történt. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Én megbocsátottam neki mert őszinte volt és mindenki hibázik. Pár nappal ezelőtt véletlenül megtudtam h terhes az a nő akivel a párom megcsalt. Én rákérdeztem hogy tőle van-e a gyerek, tagadott és játszotta a sértődőtett. Veszekedtünk evégett, és tegnap végül mégis bevallotta hogy ővé a gyerek. Meg kérdeztem hogy miért tagadta le először, azt válaszolta hogy nem akartam nekem fájdalmat okozni, nem akarta hogy idegeskedjek, idegeskedett ő helyettem is. Mondta hogy próbálta rá beszélni a nőt az abortusza, de nem sikerült neki. Megtartotta a nő a gyereket. Csak azt nem értem azt hitte hogy sose fogom megtudni vagy mi? Mert egy baba, hiába nem akarta nagy változást jelent. Nekem sokkal rosszabb hogy nem tőle tudtam meg, erre csak annyi volt a válasza hogy így is úgy is kiakadtam volna. Nem tudom mi legyen ezután? Már nem bízom meg benne. Tegnap mikor megtudtam az igazságot csúnyán beszéltem a nőről és rosszakat kívántam neki, erre ő beszólt hogy óvatosabban beszéljek mert mégiscsak az Ő gyereke van benne. Mi lesz ezután? Ti hogy reagáltatok volna?
2013. márc. 19. 13:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

És miért csak a nő rossz? Értem, hogy haragszol rá is, de ez férfi egy igazi görény. A megcsalással is elég megküzdeni, az sem könnyű, általában nem is sikerül..de, hogy csinált közben egy gyereket, hogy úgy csalt meg, hogy bizonyítható.

Nem akart neked fájdalmat okozni?...Az ember szíve megszakad...Ja és amikor a nővel volt akkor is te jártál a fejében.

2013. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, neked aztán hajókötélből vannak az idegeid! Ha tényleg kérdéses számodra, hogy mi lesz ezután, egy kicsit gondold végig reálisan, hogy mit jelent 2 gyerek után 2 nőnek tartásdíjat fizetni, és a gyerekekkel kapcsolatot tartani éveken át. És akkor ez még csak a praktikus része a dolognak, mindenféle érzelem nélkül. Te képes lennél ezek után ott folytatni vele, ahol abbahagytátok? Mégis mi lenne az a pont ennél a pasinál, amikor azt mondod, hogy elég volt!? Szerinted mégis mit fog tudni tenni, amivel elfelejteti veled, hogy átvert, megcsalt, és most lesz balkézről még egy gyereke a meglévő mellé? Te tényleg ezzel a tudattal akarsz mellette tovább élni??
2013. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz már rá, hogy fordított esetben ő mit csinálna?Ha te ott lennél előtte terhesen egy másik palitól. Meg egyáltalán ahhoz mit szólna, ha te csaltad volna meg? Mert a pasik többsége ebbe bele sem gondol, hogy nekik milyen érzés lenne.


Egyébként nem tudnék vele maradni. Alapból fizet 1 gyerek után, most másik nőtől megint lesz 1 gyereke, erre is fizethet. Van 2 gyereke 2 anyától, de veled él.Nekem már ez eleve nem vall nagy felelősségtudatra.

2013. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak lapátra tenném, hanem azzal verném főbe....

Látszik, hogy a párodnak fontos a gyerek, vagyis lemondani nem fog róla. Akkor menjen ahhoz a csajhoz, legyenek egy család, téged meg felejtsen el.

Már maga a megcsalás sem volt szép, ok van aki megbocsájtja, de az, hogy ebből gyerek is lesz és nem is szándékozik róla lemondani... Én pakoltatnám helyedben a srácot és mehet amerre akar.

2013. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Tehát már van egy gyereke, és most felnyomott egy vadidegen nőt is melletted? Ne légy naív!

Mi lesz ezután? Neked ez még kérdés?

2013. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
De ha nem tudom elhagyni anyagi dolgok végett? Nem kifogásokat keresek. Ha lenne hova mennem, volna félretett pénzem akkor mennék, de nem tudok. Ha most elmennék szerintem akkor talán 1 hétig tudnék megélni.
2013. márc. 19. 14:41
 27/39 anonim ***** válasza:
94%
Hat akkor ez van
2013. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Jah, akkor mi a kerdes? Majd elszor meg par gyereket a nagyvilagban, ugyse hagyod el....
2013. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Segítség mindig van. Akkor adj el pár dolgot, gyűjts aztán hagyd el. Barátokhoz nem tudnál menni? Szülőkhöz?

Ha valakit el akarok hagyni, akkor el is hagyom. Inkább az a bajod, hogy nem akarod elhagyni. Csak az a baj, hogy semmibe vesz téged, de majd kinyílik a szemed, hogyha a közös gyereketekkel nem foglalkozik, vagy abortuszra kér, hogy a zabi gyerekeit el tudja tartani, mert egy 3-nak nem fér bele a fizetésetekbe.

2013. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Keress lakótársakat. Más se tud magában megélni. Ha nincs akihez mehetsz, akkor lakótárs keresés. Nincs abban semmi különös.


Egyetértek a lapátosokkal.


Én eleve nem vagyok híve a már gyerekkel rendelkező férfiakkal kezdésnek, de az azért mégis csak más lenne, mint az, hogy félrekefél és csinál egy gyereket, meg még engem okít, mikor érthető, hogy majd agyvérzést kapok a hír hallatán.

Racionálisan belegondolva én azt akarnám, hogy az én gyerekemnek, a mi gyerekünknek jusson minden idő, pénz, ne kelljen tőle elvenni semmit, mert az apukája, már máshol is csinált gyereket.


Érzelmileg meg. Amúgy is nehéz mas gyerekét elfogadni, de még az egy dolog, ha te elfogadod, de vajon az elfogad-e, lehet, hogy megkeseríti az életedet, mert az anyja telebeszéli a fejét, hát még ha ez egy félrelépés eredményeként a kapcsolat alatt született gyerek.


Nekem ez sok lenne.

2013. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!