Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki azért nem...

Van itt olyan, aki azért nem akar társat, mert nem akar alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én.

De 4 éves kapcsolatom van,hál istennek egy másik városban lakik.

Már kamasz lánykoromban is külföldön dolgozó férfiről álmodtam.

2013. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.

Csak ahhoz képest több mint 1 éves kapcsolatom van már...

2013. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 33 éves koromig ilyen voltam, nem akartam senkivel összeköltözni, csak lazább kapcsolatokat. És akkor jött a "bumm" :) Aki nem tökéletes, kíván alkalmazkodást, de alapvetően nagyon is összeillünk. Szerintem ha valaki talál egy ilyen társat akkor feladja a korábbi "elveit" Szerintem pont azzal van a baj, hogy sokan beérik olyannal is, akihez nagyon sokat kell alkalmazkodni. Ami még rosszabb, hogy ez nagyon sok esetben egy oldalú. Én otthon is ezt láttam, talán ezért is akartam ennyire a magam ura lenni.
2013. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyám. Most már 63 éves, és most kezd el parázni, hogy idős korára egyedül maradt...
2013. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én utálok alkalmazkodni, sajnos a párom elég sok kívánnivalót hagy maga után. Még régen úgy gondoltam, hogy egyetem után keresek valami kis lakást, ott elleszek, de végül összeköltöztünk. Most meg csak a probléma van, hogy miért így csinálom, miért ezt csinálom, miért nem úgy ahogy ő gondolja, ahogy az anyukája csinálta.

Ő is nehezen alkalmazkodik és elvárná tőlem, hogy az ő elgondolásai alapján csináljak mindent a takarítástól kezdve a spenóton át az öltözködésemig, utálom, hogy mindenbe bele akar szólni. A lakást is ő rendezte be, én egy képet nem rakhattam ki a falra. Ezt mondjuk még elviselem, de hogy neki külön kell főzni, mert nem eszi meg a kajám...

2013. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van (én). Kötetlen a munkaidőm, szeretek délelőtt még visszafeküdni keveset, vagy ha ehhez nincs kedvem, akkor délután sziesztázni (nem vagyok beteg, sportolok is, átmozgatom magam időnként és azt is tudni kell, hogy éjjel keveset alszok, kb. 6 órát, így működök). Megfordítva a dolgot, ehhez nem szívesen alkalmazkodik senki. Amikor volt komoly kapcsolatom, akkor a barátnőmtől meg is kaptam, hogy lusta vagyok és hogy nem illik sokáig aludni. Ha olyan kedvem van, akkor leülök a játék gépem elé és játszogatok egy órát, ez ki tud kapcsolni, és utána jobban tudok összpontosítani a munkára, ezért is sokszor megkaptam a magamét. Az ugráltatást sem szeretem, a ház körüli munkákat elvégzem, de szeretem azt csinálni, amihez éppen kedvem van. Egy kapcsolatban ezt nem tehetem meg.

Most, 30 felett már szerettem volna családot, egy párt, gyereket, de a fentebb írottak miatt nem nagyon szorgalmazom a dolgot.

2013. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én 33 éves koromig ilyen voltam, nem akartam senkivel összeköltözni, csak lazább kapcsolatokat"


Ezzel csak annyi a különbség, hogy egy nő talál laza kapcsolatot szexre, egy férfi meg nem talál. Mert megkapja a nőktől azt, hogy "Te csak dugni akarsz"

2021. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!