Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? "Szökjek? "

Mit tegyek? "Szökjek? "

Figyelt kérdés

20 éves lâny vagyok! A probléma anya!


47éves Sok baja van velem tudom hogy utál, ő mondta!

Mindennap veszekedik velem főként azért mert nem segítek neki! 12től suli van este 7ig és már fél 11fele készülnöm kell, mert busszal járok! Ő egésznap otthon van ráérné meg csinálni senkit nem érdekel mit csinal egy nap de ő rend mániás persze ez nem látszik mert csavarog.

Engem mindennek elhord /kurv@, rib@nc,ujjabban kövér is, 157cm 55 kg vagyok/ na mindegy van egy vőlegényem külföldön dolgozik szeretnék kiköltözni hozzá, anya tudta nélkül mert tuti nem engedne!

De van bennem egy félelem hogy akkor soha nem látom őket. Van még 2kutyám /csivava/ őket is vinném de pláne nem engedné mert tegyük fel azt mondanám hogy elmegyek páromhoz egy hétre.



Nem dohanyzom de ugy èrzem vennem kell hogy megnyugodjak.



Mit tegyek adjatok tippet mert ha itt maradok idegbeteg leszek mint ő és nem akarok úgy üvöltözni párommal gyerekemmel ahogy ő!


2013. márc. 21. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt nem értem

"Ő egésznap otthon van ráérné meg csinálni senkit nem érdekel mit csinal egy nap de ő rend mániás persze ez nem látszik mert csavarog. "


ráérne mert egész nap otthon van és közben csavarog? Vagy mi?

2013. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne szökj, nagyon szeret téged az anyukád igazából. Csak iszonyú nehéz neki, hogy nem úgy viselkedsz, ahogy ő megálmondta, netán nem úgy, ahogy azért igazán illene. Mondjuk minimum segíthetnél neki.

Az én fiam 8 éves. Egy totál pesszimista kiskölök, pedig én nem vagyok olyan, tőlem nem lát ilyet. Tényleg van olyan, hogy így született, ilyen a személyisége. Szerinted én úgy képzeltem el, hogy a beszélgetéseink zöme arról szól, hogy ne morogjon már mindenen. Folyton elégedetlen, duzzog, mindig azzal jön, hogy úgyse fog sikerülni, úgyse így, meg úgyse úgy. Bakker, azért nálam is van egy határ. Ki kíváncsi arra, hogy hazajövök, hazahozom végre és elcseszi az egész család kedvét.

Pedig imádom. Este tök bújós, nagyon okos és helyes kölök amúgy. De azzal, hogy nem hajlandó legalább a ruháját rendesen lerakni vagy nyavajgás nélkül fogatmosni...kihoz a sodromból. Én is tudok morcos lenni, én is tudok kiabálni vele. És ő persze mit von le az egészből? Nem azt, hogy imádom, igyekszem megadni neki mindent (kivéve a 30 ezres legót), nem az esti bújás és beszélgetést, hanem azt, hogy folyton csesztetem, hogy legalább a saját dolgát lássa el.

El tudom képzelni, hogy anyukád az én 8 évemhez képest a 20 éved már igazán kikészíti.

De tényleg, miért nem segítesz neki? Mi lenne, ha levinnéd a szemetet hetente 2-3 alkalommal. Vagy a reggeli után elmosogatnád mindenki cuccát, akkor még otthon vagy. Vagy reggel leszaladnál a boltba péksütiért. Vagy vasalnál?

Tudom, nehéz. De ki mondta, hogy könnyű. A fiam 1 éves volt, mikor lediplomáztam. Mondjam még? Totál kivoltam már, de muszáj volt befejezni.

Sokszor nem fair, amiket anyukád a fejedhez vág, de ha fizeti a sulidat (bár ezt nem írtad), meg kicsit megpróbálod most az én anyai szemmel látott dolgaimat hozzávenni....legyél már egy kicsit jobb lánya. Gondolom a kutyáiddal is foglalkozik, amíg nem vagy otthon. Éhesek, sétáltatni kell, orvost kell nekik fizetni. Baromira nem könnyű ellátni egy családot úgy, ha valaki nem dolgozik (mint én, de ez más tészta), hátmég úgy, ha valaki munka mellett csinálja. Totál kimerítő. Hogy szeretnél a házimunka végére érni, hogy szeretnél lelkileg is adni a családodnak, magad pihenésésről nem is beszélve. Ehelyett már fásultan küzdessz, hogy legalább a házimunkát leoszd....és közben többéves lelkiismeretfurdalás gyötör, hogy a gyerekkel való törődést nem így képzelted, hogy több időt akartál erre...és lehet, hogy már visszafordíthatatlan. És lehet, hogy ennek nyomát sem látod rajta, mert már annyira kicsúszott alóla a talaj.

Segíts neki szerintem, hogy tudjon jó anyukád lenni. Ahhoz pedig kitartás kell részedről is és próbálj meg segíteni neki. Részedről is áldozatokkal jár, de ne veszítsd el az anyukád. Leszel még anyuka, szeretnél igazi lekvárfőzős nagymamát is neki szerintem. Fel fog értékelődni egy jó anyuka, ha ott van melletted nagymamaként is később. Ügyes legyél, szorítok neked. :)

2013. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék, ha a 20 éves lányom semmit nem csinálna, azzal a felkiáltással, hogy neki déltől iskola van. És?? Amúgy igazad van, ha nem tetszik, fogd a kutyáidat, és menj a párod után. 20 éves vagy, oda mész ahova akarsz. Csak ne lepődj meg, ha utána a pasid fog veled üvöltözni, ha nem találsz munkát magadnak. Vagy ha mégis, akkor munka után nincs pikkpakk rend otthon, mert lusta vagy megcsinálni.
2013. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem engedne??? 20 éves vagy, oda msz,ahova akrsz, ha egy évig nem mész haza, akkor sincs semmi.


Ha menni akarsz, fogod a cuccaid meg a kutyák cuccát, aztán mész. Ennyi.


Amúgy ha nem dohányzol, akkor nem megnyugodni fogsz tőle, hanem hányni, de mindegy.

2013. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!