Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek meg otthonról?

Hogyan szökjek meg otthonról?

Figyelt kérdés

Na szóval ma délután összevesztem anyámékkal és nevelőfaterom állandóan cseszeget amúgy is és már unom nem akarok örökre elmenni csak 1-2 napig ameddig észreveszik h ha így folytatják nem lessz jó. 14/F vok.

Ja és légyszives ne olyan válaszokat mint h ülj le velük beeszélgetni meg stb... köszi


2011. jún. 19. 19:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
Tipikus kisgyerek... szökjél csak, legfeljebb arra jössz majd rá, hogy neked nem lesz jó. Sajnálom a szüleidet...
2011. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Megszökhetsz, csak az a baj, hogy a korod miatt rendőrséggel fognak kerestetni, és nagyobb baj is lehet.
2011. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Jó és hova mész? Jó lesz neked koszosan, büdösen, étlen, szomjan, csövesként, esőben, szélben?


A rendőrökkel úgyis megkerestetnek és utána lesz ne mulass!

2011. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
vicces lesz mikor megszöksz aztán 0,5 nap múlva haza fogsz menniXD.
2011. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Annyira nem lehetsz elszánt, ha itt ücsörögsz és a mi válaszainkra vársz. Úgyis tudhatnád, hogy nem kezd el senki ilyenekben ötletet adni.
2011. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
44%

Mivel csesztetnek ?? Nem engednek el hajnalig bulizni és te megsértődsz aztán őket hibáztatod ?? Olyan idegesítő h a mai

tinik azt hiszik övék a világ és bármit megtehetnek. Kétlem h ok nélkül csesztetnek. Gondolkodj el magadon inkább -.- .

2011. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%
Jó, akkor nem mondom, hogy beszéljétek meg, de ha tényleg úgy érzed egy kis külön töltött idő megnyugtatna, akkor pakolj össze egy napi ruhát és menj át egy barátodhoz aludni, másnap meg menj haza - de előre szólók, szét fognak szedni! Ez nem olyasmi amit egy szülő szeret, sőt... a tudat, hogy a gyerek azt csinál, amit "én nem engedtem meg" sokakat idegesít. Csak még nagyob balhét kavarsz magad körül. Előre szólók, ez nem megoldás. Ha zaklatott vagy menj el sétálni, nézd a naplementét, és menj haza. Esetleg van még a passív megoldás: ne vett figyelembe őket, ha kérdeznek te nyugodtan válaszolj valamit, tedd amire utasítnak, de amúgy ne is foglalkozz velük, sose mondj többet, mint ami elengedhetetlen. Az elkerülés sokszor bejön. Idővel csak magukba szállnak, ha nem akkor valami veled van baj; nem írtad miről vesztetek össze, de gondold végig, nincs-e igazuk, vagy hogy ők hogyan látják az te életedet.
2011. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
hidd el jószándékbol irjuk, h ne szökj el, semmit nem fog segiteni, én már csak tudom :S ja és ha tényleg maradnál mondjuk 2 napig, elkezdene keresni a rendőrség, és még a végén nevelőintézetben kötnél ki, mert elvennének a szüleidtől, ha igy folytatod
2011. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én már megszöktem 1 napra volt hogy eltűntem bár igaz ami igaz tulajdonképp nem is szökés lett volna hanem öngyilkossági kísérlet....amit végül nem tettem meg.

Nem tudom mi zajlott le akkor a háttérben.Én úgy sejtem nem értették meg a jelzést pedig sok előzménye volt a tettnek amiket már nem tudtam hogy levezetni ezért volt a nagy elindulás.

Annyiból viszonyt jó volt hogy azóta lazultak azok a görcsös kötelékek amik " börtönben " tartottak furcsa szabadság érzésem volt és már nincs bennem az hogy örökké másnak feleljek meg holott már nagykorú is vagyok(ez azért nem elhanyagolható )

Nálad viszont nem tudom szabad e ilyesmit latolgatnod célt nem érsz vele mert nem hiszem hogy jól reagálnának bár ahány család annyi ember.Többre mész ha ehelyett beszélnél a családtagjaiddal az jóval nagyobb bátorságra vall mint megszökni.

2011. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 AtyeszLL ***** válasza:
23%

Szökj meg bátran!


A nyelvtantanárod biztosan ad néhány ingyen órát, nála meghúzhatod magad, amíg metanulsz helyesen írni!

2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!