Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek meg otthonról?

Hogyan szökjek meg otthonról?

Figyelt kérdés
nem arra a klasszikus soha többé nem láttok elmegyekre gondolok hanem csak 1-2 nap amíg elkufircolok szegedre és elintézem a dolgom... azt kérlek ha nem kell ne kérdezzétek mi dolgom nekem ott
2009. márc. 13. 12:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy, sztm nincs olyan probléma, amit ne lehetne elmondani, megbeszélni a szüleiddel.
2009. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
tudsz olvasni? csak 1-2 nap!
2009. márc. 13. 12:24
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudok olvasni, épp ezért nem értem, hogy miért kell szökni.

Miért nem ülsz le a szüleiddel, és mondod el nekik, hogy 2 napra szeretnél elmenni Szegedre elintézni ezt és ezt.


Mondjuk, hogy ne aggódják halálra magukat!

2009. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
azért mert ott van az idegbeteg sminkes kardiológusom... és szerintem ők se vennék jónak ha a szemük előtt szidom agyon azt a csitrit! és elegem van az ilyen válaszokból! hogy mondjam meg hogy 2 napig nem láttok kész! hm???? mond ezt meg!
2009. márc. 13. 12:37
 5/37 anonim válasza:
100%
Csomagold össze ami kell,vigyél pénzt, és azzal a szöveggel hogy: Anya elmentem MAJD jövök. kész is.
2009. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én sem értem, minek megszökni?

Szerintem sokkal korrektebb lenne, hogyha fognád magad és odaállnál a szülők elé:

"Bocsi, elmennék 2 napra Szegedre, mert lenne egy kis elintéznivalóm. Ne keressetek!"

Véleményem szerint, ettől nem dőlne össze a világ. Ha megkérdezik a szüleid, hogy miről lenne szó, megmondhatod, hogy egy ismerőst mész meglátogatni (de pl. van nálad telefon, azon elérnek). Ezzel elmondtál mindent, de mégsem mondtál semmi konkrétat.

Jó utat!

2009. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem alszol ott, akkor kitalálsz valamit, hogy a barátnőddel töltöd a napot, mert ... (amit elhisznek), korán reggel elindulsz, délután felhívod őket, hogy majd csak késő este mégy haza, mert ... (megint valami hihető dolog)

Sokkal egyszerűbb, ha 1 nap alatt megjárod, bár nem tudom, hol laksz, mennyi az út. Azt már nehezebb megmagyarázni, ha nem is alszol otthon - ha van egy barátnőd, aki falaz, az nagy segítség, bár a szülei beköphetnek, hogy ott se voltál...

2009. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
75%
Ha iskolás vagy mehetnétek"osztály kirándulásra"!és még zsebpénzt is kapsz.
2009. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
én se értem miért kell hazudni?hány éves vagy?mert ha 15,akkor ne menj 2napre egyedül sehova!ha pedig idősebb vagy,leülsz velük,és elmondod,hogy szeretnél elmenni Szegedre xy-hoz.telefont vigyél,és kész.
2009. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a szüleiddel, egy kisgyerek ne mászkáljon egyedül 2 napig, nem gondolsz bele, hogy aggódnának érted a szüleid?

Nem mindegy az se, hogy 1 vagy 2 nap, ha ott kell éjszakáznod, arról tudnia kell anyukádnak vagy apukádnak. Így fair.

2009. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!