Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy szökjek el? Mennem kell...

Hogy szökjek el? Mennem kell átkell gondolnom az életem csak 1-2 napra . Hova menyjek? Ja 13 vok csak az írjon aki nem akar lebeszélni róla. Megyek ez már biztos!

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Amiért el kell szökni? (Nem akarlak lebeszélni, de érdekel.) Sajnos tanácsokat nem szívesen adnék, de egyébként sem tudok.:(
2013. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
menj át nagyszüleidhez, ha ennyire mehetnéked van. csak szólj anyudéknak, gondolj bele, hogy 1-2 napig nem tudnak semmit rólad, milyen érzés lenne nekik (nem lebeszélni akarlak, csak inkább tényleg szólj!!)
2013. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
A hogyanban nem tudok segíteni, én is csak azt mondom, hogy miután kitaláltad hova, meg hogyan, hagyj otthon egy üzenetet, hogy minden oké,hogy annyira ne aggódjanak érted.
2013. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a nyagyszüleim Nyíregyházán laknak én meg Pesten :/ Levelet már írtam.Csak a hova aggaszt..
2013. jan. 29. 18:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
amíg nincs meg a hely, addig el ne indulj :) esetleg barát/barátnő..
2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Menj rokonhoz, baráthoz. Azt viszont vedd figyelembe, hogy a rendőrök még aznap hazavisznek. Bárhonnan.
2013. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Jaj de jó még egy világfájdalmakkal teli tini. Várd meg a jó időt, aztán csövelj egy bokorba.
2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
nem tudsz elutazni a nagyszüleidhez?
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért akarsz elszökni anyuci,apuci nem engedett meg valamit?
2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem semmi szükséged arra, hogy megszökj. Mi lenne, ha csak simán elmennél sétálni? Az mindig segít, hogy kiszellőztesd a fejed, hogy átgondold a dolgokat. Hidd el, hiába tűnik úgy, hogy na majd egy másik helyen mindent át tudsz majd gondolni, mert nem. A lelkiállapotod ugyanaz lesz, mint most, tehát tévedés, ha azt hiszed, hogy a levegőváltás mindent megold. Ugyan van benne valami, hogy segít, de nem old meg mindent, mert a problémák nem fognak eltűnni. Akár még most is átgondolhatod. Menj el sétálni, ha kell minden nap, és idővel helyrejön minden. Ha valami önismereti gondod van, olvass a témában könyveket, stb. Oldd meg. :)

15L

2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!